Chtěl pořád větší a větší prsa. Vémolova přítelkyně Lela se ale bojí o své zdraví

Je na obzoru první vážný rozpor ve vztahu Karlose a Lely? Sexbomba už nechce větší prsa, její milý je ale nejspíše proti. | foto: Koláž Expresu

Málokterý hrudník se těší takové popularitě jako ten, jímž se pyšní slovenská playmate Lela Ceterová (29). Přítelkyně slavného českého MMA bijce Karlose Vémoly (33) ale dalšímu zvětšování poprsí řekla rázným způsobem NE! To se jejímu miláčkovi asi moc líbit nebude. On totiž ještě nedávno prohlašoval, že čím extravagantnější žena je, tím více se mu líbí. Je snad na obzoru první vztahová neshoda?

Vémolova přítelkyně Lela Ceterová se plastických operací vůbec nebojí. Nedávno podstoupila další z mnoha úprav svého obřího hrudníku. 

Její miláček Karlos by byl jistě rád, kdyby v budoucnu zvážila další zvětšení. Vémola totiž miluje extrémy. Několikrát hrdě prohlásil, že „normální“ ženy ho nezajímají. Se zvětšováním poprsí je ale konec. Lela totiž rázně zasáhla!

„Karlos má rád všechno přehnané až do extrémů. Ale já už mám prsa na doraz k mé postavě,“ odpověděla jednomu ze svých fanoušků na Instagramu Lela.

Lela Ceterová si nechala zkrášlit poprsí.

Lela Ceterová si nechala zkrášlit poprsí.

A to nebylo vše. 

Lela ještě přidala vzkaz, který lze chápat jako takové menší varování pro Karlose, pokud by ji náhodou v budoucnu tlačil do dalšího zvětšování poprsí.

„Rozhodně si nebudu kvůli žádnému muži ničit zdraví. Větší prsa by moje útlá záda už neunesla,“ napsala slovenská sexbomba.

Lela Ceterová už si nechce nechat zvětšovat svá obří prsa.

Lela Ceterová už si nechce nechat zvětšovat svá obří prsa.

Vzhledem k tomu, že Vémola, co se hrudníku přítelkyně týče, razí úplně jiný postoj, vypadá to na první komplikace ve vztahu. 

MMA bijec, který v dětství zbožňoval Pamelu Anderson, se bude muset spokojit s tím, co má. Bude mu to stačit?

Komentáře