Úterý 25. ledna 2022, svátek má Miloš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Rozhovor s Vémolovou Lelou: Obrovská prsa mám kvůli šikaně

  Je mladá, úspěšná, ale pro někoho až moc upravená od plastických chirurgů. Lela Ceterová (29) si z toho ale hlavu nedělá. Svému partnerovi, jímž je zápasník MMA Karlos Vémola (33), se totiž neskutečně líbí. Co na něj silikonová playmate prozradila? Čím se ona sama živí a podstoupí další plastické operace? To se dozvíte v rozhovoru pro Expres.cz.

  Jak se máš, Lelo?

  Výborně. Svítí sluníčko, je to prostě ideální den.

  Nedávno jsi byla na nějakém estetickém zákroku, co sis nechala dělat?

  Byla jsem na zvětšení poprsí. Dlouho jsem se z toho zotavovala, bylo to trošku náročnější. Už ale můžu i cvičit a dělat věci co předtím. Takže spokojenost je už namístě.

  Co všechno máš na sobě upraveného?

  Samozřejmě prsa, mám upravený nos, rty. Takové ty klasické věci, které má dnes už každá druhá žena.

  Jaká byla tvoje první plastická operace? Kolik ti bylo?

  Začala jsem hodně brzo. Měla jsem velké komplexy na základní a střední škole. Trápilo mě, že jako jediná ze spolužaček mám lentilky pod kobercem. Řekla jsem si, že až odmaturujeme, podstoupím operaci prsou. Abych byla šťastná a spokojená. Takže moje první operace byla v devatenácti letech, bylo to zvětšení prsou.

  Na jakou velikost sis je nechala zvětšit poprvé?

  Jelikož jsem měla ty lentilky pod kobercem, bylo to 350 mililitrů. Takže to byly takové přirozené slzičky, hezké k mé postavě.

  Lela Ceterová si nechala zkrášlit poprsí.

  A nestačilo ti to.

  Ono to tak bývá, je to jako nemoc z povolání. Tím, že od svých třinácti let profesionálně fotím, všechno k tomu tak nějak patří. Chtěla jsem být dokonalejší a hezčí. To je jako s tetováním. Jdeš jednou na tetování a pak chceš pořád. Ono mě to pořád lákalo, až se to dopracovalo k tomu, že vypadám, jak vypadám teď.

  Nyní už jsi se sebou spokojená?

  Ano, jsem spokojená. Doufám, že v nejbližší době nebudu nic podstupovat. Teď bych chtěla mít klid a pohodu, protože ta narkóza je také náročná. Ta pooperační péče není snadná, takže si myslím, že teď tělo potřebuje oddych.

  Tvůj partner Karlos Vémola se nechal slyšet, že by bral, kdybys měla i větší poprsí. Co na to říkáš ty?

  Jemu se to líbí, samozřejmě. Jemu se líbí takové jiné věci než jiným mužům, on jde až do extrémů. Myslím si, že kdyby to bylo větší, já mám špatná záda, úzký pas, nevím, jestli by to moje tělo zvládlo. A jestli by to uneslo. Teď si myslím, že takto je to akorát. Ono je potřeba to posilovat, protože je to zátěž, takže si nemyslím, že by to v mém případě ještě šlo. Žena, která má širší ramena a je větší než já, ta si možná může dovolit i větší proporce. Já už to mám asi nadoraz.

  Další zvětšení prsou neplánuje

  Bolí tě tedy kvůli poprsí záda?

  Už jsem si na to zvykla za ty roky, co mám silikony, takže ta záda musím posilovat.

  Lela se svojí výbavou ráda chlubí. Co ale na oplzlé komentáře říká její partner Karlos Vémola?

  Opravdu už jsi u konce se zvětšováním poprsí? Jinak by se mohlo stát, že bys přepadávala.

  Bylo by to už moc. Ale možná později, až budu mít po dětech. Ale zatím se do toho nehrnu.

  Pomohly ti silikony v práci? Dostávala jsi víc nabídek na focení?

  Samozřejmě. Tím, že mi bylo devatenáct let, na tu dobu to nebylo moc obvyklé, aby si taková mladá děvčata nechávala zvětšovat prsa, takže samozřejmě těch pracovních možností a nabídek jsem měla o hodně víc.

  O rodině

  Jak to vzali rodiče?

  Moje mamina je doteď krásná žena. Ona to do toho vínku dostala, že má pěkná velká prsa. Já bohužel ne, my se sestrou jsme je zdědily po tátovi. Takže to maminka chápala, prožívala to se mnou, věděla, že trpím. Neodrazovala mě od toho. Věděla, že když já budu šťastná, tak ona bude taky šťastná. Absolvovala se mnou nákupy podprsenek, šatů a viděla, že je to katastrofa, takže jako matka to pochopila. A jsem za to velmi vděčná.

  Lela ve spodním prádle

  A co říkala na ty další zákroky?

  To je dobrá otázka. Samozřejmě že ten rodič se o to svoje dítě bojí, jsou tam rizika, narkóza, takže z toho nebyla nadšená, co si vymýšlím, ale tak jsem její dcera a miluje mě takovou, jaká jsem. Prostě si zvykla. Ale určitě s hodně věcmi nesouhlasí. Oni ti rodiče mají rádi děti takové, jaké jsou, a nemají rádi změnu, berou to těžko.

  Co mamince vadilo nejvíc?

  Asi ta prsa, že už to stačilo a je to moc. Už mi říkala, ať to už nepřeháním.

  Ty máš osmičky? Nebo jakou velikost prsou máš?

  Já jsem to nikdy do médií nekonkretizovala. Všichni se mě ptali, jakou velikost jsem si nechala dělat. Nechávám si to pro sebe. Ať si každý utvoří svůj názor sám, ale jaká je ta moje konečná velikost, vím jen já a Karlos a necháváme si to pro sebe.

  Kdybys jednou měla dceru, chtěla bys taky, aby se nechávala předělávat jako ty?

  Asi podle toho, zda bude mít tu potřebu. Jestli po tom bude toužit, aby byla šťastnější a cítila se lépe. Pokud se vydá tou cestou, že mi řekne, že nic takového k životu nepotřebuje, že se sama sobě líbí, jaká je, řeknu si o. k., nebudu tě do toho nutit. Ale pokud poví, že by chtěla, určitě jí to nebudu zakazovat.

  Ty ses neměla ráda, že ses nechávala takto zkrášlovat?

  Určitě jsem se měla ráda, ale žijeme v 21. století a já si myslím, že tyto plastické operace jsou už úplně někde jinde než kdysi. Všude ve světě, kam se podíváte, každá druhá žena má udělaný nos, prsa či rty nebo něco jiného. Když člověk má tu možnost se nechat zkrášlit, aby lépe vypadal, aby se lépe cítil, tak proč tu možnost nevyužít. Já jsem to tak brala, chtěla jsem se cítit líp, proto jsem do toho šla.

  Zažila jsi šikanu na té základce nebo střední kvůli vzhledu? Smáli se ti kvůli malému poprsí?

  Děvčata to neřešila. Ale určitě tam byli chlapci v tom pubertálním věku, takže mě popichovali a smáli se, že nemám prsa. V tu dobu mě to velmi trápilo.

  Nemáš teď problém s tím, že lidé se ti asi do očí moc nekoukají, když máš tak hluboký výstřih?

  Já jsem si na to v podstatě zvykla a už to neřeším. Ale je to samozřejmě příjemnější, když se mi někdo dívá do očí.

  O lásce ke Karlosovi

  Karlos ti kouká do očí?

  On kouká do očí.

  Karlos se svojí partnerkou Lelou pochlubil na Instagramu.

  Co na tobě má nejradši? Říká ti to?

  Když mě poznal, byla jsem celá už takto udělaná. Takže v podstatě to, co se mu líbí, to si našel. Jemu se hodně věcí líbí, teď to neumím konkretizovat.

  Kdo koho vlastně oslovil?

  On mě naháněl na Instagramu. Začal mi vypisovat dost intenzivně a byl velmi neodbytný.

  Co ti třeba psal?

  Já jsem často jezdila do Prahy, protože tu máte super obchody, super služby, zubaře, takže jsem často Prahu navštěvovala. On viděl na Instagramu nějaké fotky, že jsem v Praze, a vždycky mi nějakou fotku okomentoval. Zda se s ním nepotkám, taková krásná žena a ještě mě v Praze neviděl. Začal milou konverzaci, nebyl takový ten úchylák, že by mi začal vypisovat nějaké blbosti. Snažil se tak nějak jemně na mě jít.

  A kde se to zlomilo, že jsi přijala to jeho pozvání na rande?

  To byla velmi dlouhá cesta. Já jsem takový typ ženy, co by se hned na Instagramu s někým nepotkal. To naše psaní trvalo delší dobu, to jeho komentování. Nenechal se odradit.

  Musel tě hodně dobývat?

  Musel a hodně.

  MMA bijec Karlos Vémola se svou láskou Lelou Ceterovou

  Kdy sis řekla, že Karlos by mohl být ten pravý muž?

  Nevím, po nějaké době jsme se potkali, když jsem byla v Praze, tím to začalo.

  Jak jste spolu dlouho?

  V podstatě se známe dva roky. A odkdy jsme spolu? To nijak nekonkretizujeme. Přesné datum víme jen my dva.

  Jak dlouho spolu bydlíte?

  Teprve spolu začneme bydlet, na začátku dubna. Předtím jsme se potkávali tak, že já jsem byla buď za ním v Londýně, nebo tady v Praze na bytě. Takhle jsme to střídali. Ale teď konečně spolu budeme bydlet.

  Říkala jsi, že koupil dům. To se potom nabízí otázka, jestli se ten váš vztah bude posouvat někam dál? Svatba, děti?

  Samozřejmě že každý ten vztah se někam posouvá, musí se nějak vyvíjet, takže si myslím, že to všechno k tomu patří. Že všechno má svůj čas. Takže postupně, aby to všechno na sebe navazovalo.

  Bavíte se třeba o dětech?

  Samozřejmě, hodně věcí rozebíráme. Jsme přece partneři, takže to k tomu patří.

  Kolik byste chtěli dětí?

  Já ještě žádné děti nemám, takže jako každá jiná žena toužím po té své vlastní rodině a po dětech. Karlos už děti z předešlého vztahu má, takže kolik budeme mít dětí, jestli vůbec nějaké budeme mít, to se teprve uvidí. Každý vztah se musí někam vyvíjet. Uvidíme.

  Karlos je velmi známý zápasník MMA, na něj musí letět asi spousty fanynek. Nežárlíš na něj?

  Určitě je lákadlem pro ženy. Ženám se většinou líbí sportovci. Já si myslím, že co se týká žárlení, mám to tak nějak zdravě, nepřeháním to. Samozřejmě je milé, když někdy dá žena pocítit, že trošku žárlí na toho muže. Ten muž pak uvidí, že ho má ráda. Já to nepřeháním. Vlastně akceptuju, že některé ženy mají ty své idoly.

  O nevěrách

  A Karlos na tebe žárlí? Tobě taky musí chodit na Instagram hodně zpráv od ctitelů.

  Chodí každý den a hodně. Ale v podstatě my si mezi sebou opravdu věříme. Ani já, ani on neděláme nic špatného. Někdy z jeho strany cítím nějaký náznak, ale myslím si, že je to v normě.

  Lela Ceterová si nechala zkrášlit poprsí, Karlos jí byl jako obvykle oporou.

  Ono se spekulovalo o nějakých nevěrách, které měl Karlos zažívat s partnerkou. To jsi byla ty?

  To se netýkalo mě. To bylo ještě od bývalé partnerky, která byla přede mnou.

  Takže ty nejsi ta zlobivá holka.

  Ne, určitě ne, já bych si to nedovolila.

  Když jsme u těch ctitelů, co ti tak posílají za zprávy?

  Píšou mi ctitelé, kteří jsou slušní a obdivují mě, jak vypadám. Nebo mě potkají v Praze někde v nákupáku, vyfotí se se mnou, poví mi, že jsem hrozně fajn, že nejsem vůbec namyšlená. Pak jsou tam jiní ctitelé, kteří jdou do extrému. Píší nevhodné komentáře na moji osobu. Nebo si myslí, že když mi pošlou nějakou choulostivou fotku, já se z toho zblázním a odepíšu jim. Přes tohle ale cesta ke mně nevede.

  Ukazuješ pak ty zprávy Karlosovi, aby jim rozbil nos?

  To ne, já to jednoduše ignoruju. Nebo když je toho moc, tak to blokuju. Je to můj instagramový účet, já si s ním tedy můžu dělat, co chci. Když mě tam vysloveně někdo uráží, přehání to, zablokuju ho a je klid.

  Vysoká škola, modeling a salon krásy

  Ty jsi modelka, playmate. Pořád tě to živí?

  Já jsem skončila vysokou školu, jsem magistra, ale té práci se nevěnuji. Já jsem na volné noze, věnuji se fotomodelingu, stále fotím pro různé firmy různé kampaně, nebo dělám různé nabídky na reklamy, takže stále to, co mě baví, to se snažím vykonávat, dokud to půjde.

  Kampak si to strká Lela ten ananas?

  Co jsi vystudovala za obor na vysoké škole?

  Já jsem studovala sociální práci a zdravotnictví.

  Jednou bys to chtěla dělat?

  Určitě. Je to opravdu zajímavá práce, takže bych se k tomu někdy chtěla vrátit. A možná bych tu práci konečně začala opravdu dělat. Člověk nikdy neví, co bude za pět, za deset let.

  To jsem se právě chtěla zeptat. Kde se vidíš za deset let?

  Už bych chtěla mít tu svoji vlastní rodinu, žít pro tu rodinu, pro svého manžela, pro ty svoje děti. Mým snem je podnikat. Mít svůj salon s krásou. Tato sféra mě vždycky velmi zajímala a bavila. Takže tímto směrem bych se chtěla ubírat.

  Takže bys chtěla ženy předělávat, zvedat jim sebevědomí?

  Ano, to je obor, kde se vidím, co by mě opravdu skutečně bavilo. Já si myslím, že ta krása je stále velmi žádaná, ženy se chtějí pořád líbit sobě nebo svému partnerovi. Na to zkrášlování ženy budou chodit stále, to se nikdy nezmění.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 19:00 neděle 30. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   51
  • Trapas
   43
  • Tvl
   38
  • Super
   34
  • Cože
   18
  • Sladký
   14

  ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

  Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

  Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

  Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

  Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

  Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 25. ledna 2022, svátek má Miloš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz