„Oddávající“ Krampol: Svatba Karlose a Lely byla jen show, manželé jsou už déle

29. července
„Oddávající“ herec Jiří Krampol (84) po divadle s „podvodem století“ také tvrdí, že Ceterová a Vémola jsou svoji. Jak už Expres psal, neměl žádné oprávnění oddávat, tudíž to byl jen tyátr pro svatebčany a jejich fanoušky. Podle známého herce a dabéra jsou Karlos Vémola (37) s Lelou Ceterovou (33) manželé už delší dobu.

Pro všechny přítomné bylo překvapením, když se role oddávajícího namísto starosty, místostarosty či zastupitele k tomu oprávněného ujal Jiří Krampol. Byť měl na sobě odznak na znamení vážnosti, samozřejmě falešný, už na „svatbě“ přiznal, že to byla jen atrapa a obřad je neplatný.

„S Karlosem jsme kamarádi, máme se rádi, tak mě jednou požádal, jestli bych je s Lelou neoddal, s čímž jsem hned souhlasil, i když sám vím, že k tomu nemám oprávnění,“ rozpovídal se herec pro Expres.

Proč tedy nejdříve s MMA zápasníkem tvrdili, že mu byla zajištěna „speciální akreditace“, která podle právního řádu neexistuje?

„To byla jen taková legrace, show. Karlos to miluje. Člověk, který dělá tento druh sportu, k tomu to divadlo a pozornost potřebuje. A ta svatba byla opravdu megalomanská a krásná,“ dodal se smíchem Jiří.

Lela jako princezna.

„Moc dobře si uvědomuji, že k tomu nemám příslušné papíry. Ještě když jsme bydleli na Okoři, moje manželka si udělala příslušné zkoušky a mohla oddávat, vím, že je to složité, proto to opravdu jen byla show pro pobavení lidí,“ popsal.

Sám prý od Karlose ví, že oficiální obřad proběhl už před časem a bez velké pompy.

Jiří Krampol

„Jak byste chtěli dostat na oficiální obřad 200 lidí? To je nemožné. Tak se rozhodli vzít se v tichosti a pak uspořádat mejdan pro kamarády,“ dodal známý dabér.

Ten sám se na svatbě moc dlouho nezdržel. Odcházel už v půl osmé a měl prý jen dvě skleničky prosseca, protože minulý týden dobral antibiotika na průdušky.

Karlos se chlubil svou nevěstou a snubními prstýnky.

Stále ale pořád chybí důkaz, že k sňatku opravdu došlo. Kde mají „novomanželé“ oddací list? Stačilo by ukázat jen tento jeden papír, všem by zavřeli pusu a nikdo by nepochyboval, že nejsou svoji. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře