jít naiDNES.cz

Lejla Abbasová: Dluhy a život v bídě v Africe. Byla jsem tehdy hloupá, přiznává

Lejla Abbasová | foto: Foto TESCO

Málokdo ví, že Lejla Abbasová to v životě neměla vůbec jednoduché a musela mít opravdu ostré lokty. Vyrůstala bez otce, jen s matkou, která se musela pořádně otáčet, aby uživila rodinu. Jako mladá holka často cestovala po světě, a jak to tak bývá, byla důvěřivá a kvůli dluhům spadla až na úplné dno. Možná proto pak inklinovala k silným a bohatým mužům, kteří by ji zajistili.

Čtyřnásobná maminka Lejla Abbasová přišla podpořit akci Sbírka potravin, aby nakoupila nějaké ty trvanlivé potraviny pro potřebné, třeba pro ženy s dětmi v nouzi.

Sama by v minulosti takovou pomoc velmi uvítala. Sice byla bezdětná, ale v jednu chvíli se nedokázala postarat ani o sebe a málem skončila na ulici.

„Když jsem nějaký čas pobývala v Africe, v jednu chvíli jsem neměla ani co do pusy. Sice jsem letenku do Evropy koupenou měla, ale neměla jsem, jak se dostat na letiště, protože jsem neměla jak taxikáři zaplatit,“ rozpovídala se Lejla pro Expres.

Najednou zjistila, že nemá vůbec nic, byla naprosto zoufalá, nevěděla, jak z té prekérní situace vyklouznout, jak se zase postavit na nohy.

„Já jsem si to udělala svou vlastní blbostí. Půjčila jsem své poslední peníze, protože jsem tomu člověku slepě důvěřovala, že mi je vrátí. Nestalo se a já byla absolutně na mizině. Naštěstí mi od bytí na ulici pomohl známý, který mě z toho dna dostal, díky němu jsem se mohla dostat zpět za rodinou do Evropy,“ povídala svůj neuvěřitelný příběh.

Lejla na vlastní kůži poznala, jaké je to dostat se až na dno, proto přišla...

Lejla na vlastní kůži poznala, jaké je to dostat se až na dno, proto přišla koupit potřebným nějaké trvanlivé jídlo do Tesca.

Teď si ale stěžovat rozhodně nemůže, že by žila z ruky do pusy. Otcové jejích dětí jsou dva významní muži, kteří hluboko do kapsy rozhodně nemají.

Tátou první synka Davídka je hudebník a bývalý politik Michael Kocáb (64). Ten vlastní obří vilu v pražské Troji a za svůj život si vydělal pořádný balík.

A současný partner, turecký podnikatel Volkan Kaynak, také rozhodně hluboko do kapsy nemá. Lejla mu porodila tři děti a on na své rodince opravdu nešetří. Moderátorka chodí v krásném oblečení, vozí se v luxusním autě a létá po celém světě. 

To je možná zadostiučinění za ten hrůzostrašný zážitek z Afriky, kdy si o životě v luxusu mohla nechat pouze zdát. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat