jít naiDNES.cz

Česko má novou miss. Krásku s pohnutým vztahem s rodiči!

Lea Šteflíčková umí být proklatě sexy. | foto: Instagram

Česko zná svou novou královnu krásy. V sobotu večer se jí stala teprve dvacetiletá Lea Šteflíčková. Kdo je ale krásná brunetka, která převzala štafetu po Michaele Habáňové? Profesionální modelka s problémy s rodiči!

V Česku si sice teprve svou pozici musí vydobýt, ve světě modelingu ale není Lea Šteflíčková žádným nováčkem. Svůj první kontrakt získala v pěti letech, kdy fotila pro nadnárodní společnost. Pravidelně navštěvovala castingy, až si ji v obchodním centru vyhlédl šéf modelingové agentury. Právě v tu chvíli se jí otevřel svět modelingu a ona začala fotit do časopisů, chodila přehlídky, a dokonce kvůli práci pravidelně létala po celém světě.

„Cestovala jsem do Japonska, Tokia, Osaky, Milána, Rakouska, Turecka, Thajska. Celá rodina mě v tom podporuje. Dokonce za mnou sem tam někam i přijedou. Na delší dobu jsem letěla ve svých třinácti letech. To jsem byla pracovat v Japonsku,“ říká Lea, které se svět modelingu otevřel, když chodila do 8. třídy na základní školu.

„Začala jsem s modelingem ve třinácti letech. V čerstvých čtrnácti jsem poprvé byla na dva měsíce v Japonsku. V Japonsku jsem byla doposud sedmkrát, třikrát jsem byla v Turecku a pracovala jsem také v Thajsku,“ přiznala kráska, která bude následující rok českou královnou krásy.

Modelingu Lea obětovala doslova vše. Dokonce i vzdělání. Před dvěma lety totiž přerušila studium. Může za to možná i fakt, že Lea neměla již od dětství na růžích ustláno a musela se starat sama o sebe. Ačkoliv o své mamince mluví v superlativech, nežije s ní již řadu let. S otcem není v kontaktu od dětství a poslední roky ji nevychovává ani maminka. O Leu se totiž od jejích dvanácti let starají prarodiče.

„Maminka bydlí v zahraničí, ve Španělsku, nemáme spolu proto tak intenzivní kontakt. Proto je u mě na prvním místě děda,“ vysvětluje Lea, která se ale musela smířit s tím, že právě dědeček během finálového večera chyběl.

Do Ostravy kupodivu ale dorazila maminka, která přiletěla ze Španělska. „Podporovala mě, byla tady a fandila. Už se mi chtělo brečet na začátku, když jsem ji viděla. Měla jsem z toho velikou radost,“ vyznala se ze svých pocitů krásná brunetka, jejímž poznávacím znamením bude srdce vytetované pod levým ňadrem.

Lea neodešla ale jenom s korunkou pro vítězku České Miss. K ní získala i kontrakt na 750 tisíc korun s kosmetickou značkou Juliette Armand, dalších 100 tisíc za to, že se stala kromě titulu České Miss také tváří Juliette Armand, pronájem bytu v Praze, auto na rok, dovolenou na Krétě a další hodnotné ceny.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:30 středa 3. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Trapas
  13
 • Haha
  9
 • Sladký
  9
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
Komentáře