Velký návrat Něrgešové: Eva Perkausová končí v Top Staru. Kam půjde?

Fanoušci uhrančivé brunetky Laďky Něrgešové mohou jásat. Oblíbená herečka a moderátorka se po dlouhých dvou letech vrací na post moderátorky primáckého Top Staru. K návratu ale mohlo dojít dřív. Vedení televize ji přemlouvalo od porodu dcerky Medy!

Už to vypadalo, že k tomu snad nikdy nedojde. Laďce Něrgešové se tak na mateřské zalíbilo, že dosud všechny nabídky na návrat na televizní obrazovky odmítala. To se ale nyní změnilo.

Tu možnost vrátit se na Primu jsem měla od porodu. Jednou za půl roku jsme se sešli a já jsem oznámila, že je stále ještě brzo. V listopadu jsme se ale domluvili, že se vrátím,“ svěřila se nám herečka.

Ačkoliv jde o ostřílenou moderátorku, přiznává, že je lehce nervózní. „Po dvou letech jdu do živáku, to se ví, že se bojím. Bude to o hubu, ale myslím, že se do toho rychle zase dostanu,“ přiznala nám Něrgešová

Mnohem odtažitější byla Eva Perkausová, která tak bude muset post moderátorky Top Staru opustit. „Nic nevím. Ještě dneska i zítra moderuju,“ sdělila nám plavovláska, která by podle našich informací měla skončit do konce měsíce. Ačkoliv nám Něrgešová sdělila, že se její návrat plánuje v brzké době, podle našich informací k němu dojde již prvního února.

Tak Laďce držíme pěsti, aby to zvládla ve velkém stylu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:03 neděle 27. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  20
 • Trapas
  14
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat