Laďka Něrgešová se vrací na trh: Už nechci být jen na mateřské!

Její dcerka sotva začala chodit a ona se již hrne do práce. Herečka a moderátorka Laďka Něrgešová prozradila, že by strašně ráda znovu začala pracovat. Má to ale háček.

Zatímco její kolegyně se vrací do práce hned po šestinedělí, Laďka Něrgešová se do práce po porodu dcerky Medy nehrnula. Nyní ale pociťuje, že nastal čas vrátit se do práce.Od září jsem se začala zajímat, ale nic se neděje. Kdyby někdo o něčem věděl, ať mi cinkne,“ říká naprosto vážně pohledná brunetka, podle které je kámen úrazu v tom, že si všichni myslí, že je na mateřské a do práce nechce.

Neříkám, že na plný úvazek, ale chci zpátky. A návrat chystám, až mi někdo zavolá,“ vysvětlila bývalá moderátorka primáckého Top Staru, která má rok a půl po porodu štíhlejší postavu než před otěhotněním.

Recept je jednoduchý. Hýbu se mezi dvěma dětmi, mezi kterými je osmiletý rozdíl,“ smála se Laďka s tím, že někdy je to nad její síly.

Každá máma, která má dvě děti, zažívá své specialitky. Buď máte mimino a k tomu dítě, které ještě nechodí, nebo to, co já. To, co mám já, je možná lepší, protože si nepamatuju, že bych se s malým Adamem naložila do vany, a teď můžu, protože Medu hlídá Adam. Nedělám to často, ale můžu si to dovolit. Pomáhá mi,“ uzavřela herečka, která doufá, že se brzy dočká první pracovní nabídky.

Fotogalerie

Komentáře