Autor hitu Pošta ohýbal pravdu! Manipuloval s diváky, kteří mu poslali přes milion korun?

Ladislav Angyal platil v SuperStar za největšího oblíbence díky hitu Pošta a především ho lidé milovali pro jeho povahu. Dobře, jeho zpěv měl možná mezery, ale zářivá osobnost navzdory tristním životním podmínkám dojala rovnou dva národy a vybral od lidí téměř jeden a půl milionu korun! Teď se ale Laci přiznal, že jeho životní příběh je trochu jiný, než ho líčil v soutěži. Manipuloval veřejností?

Všichni si vzpomínáme na Lacka ze SuperStar, jeho hit Pošta a těžké životní podmínky, kterými se nenechal zastavit. Těžce nemocná matka, otec alkoholik a život na ubytovně, kde chybí i nábytek! V živém vysílání na Instagramu Lacko ale prozradil, jak se věci mají ve skutečnosti a že v některých věcech před kamerou lhal.

„Vítám všechny hatery i média. Jdu přímo na věc. O čem chci mluvit? Je to můj životní příběh. Nebude to to, co jste viděli v televizi,“ začal své vysílání Ladislav, který se v SuperStar dokázal probojovat mezi čtyřicet nejlepších zpěváků. Tehdy žil se svou nemocnou matkou na ubytovně ve stísněných podmínkách, které SuperStar zveřejnila, a s diváky Lackův osud natolik pohnul, že se na něj rozhodli založit sbírku, ve které se vybral téměř jeden milion a čtyři sta tisíc korun!

Zatímco v soutěži se o své matce vyjadřuje v superlativech, ve vysílání na sociální síti konečně Lacko přiznal barvu.

„Kolikrát mě také bila, teď se u ní objevil problém s alkoholem. Jsem radši bez ní než s ní. Teoreticky žádnou matku nemám. Je lenivá, nestará se o mě ani o sebe. Před každým jen hraje chudinku. Já ji jako matku už dlouho neberu a jsem rozhodnutý dát ji do ústavu pro tělesně postižené, tam se o ni postarají,“ šokoval Lacko na sociální síti zcela jiným příběhem, než předložil divákům v pěvecké soutěži, a dodává, že ji má rád, ale je to s ní složité, a tak s ní ani nebydlí.

Má zvláštní povahu. Jakmile něco není podle ní, hned na každého podává trestní oznámení. Žádnou povahou se ale nedá vysvětlit to, že se nestará o vlastního syna,“ doplňuje Angyal a je znát, že jeho vztah s matkou je velmi narušený a pro chlapce není snadné se s tím vyrovnat.

Nevysvětluje to ale, proč sebe i svou matku Lacko vylíčil v úplně jiném světle. Byl v tom záměr, kterým si chtěl víc naklonit diváky? Nebo mu někdo poradil, jak o své matce mluvit před kamerou?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:33 2. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  315
 • Tvl
  76
 • Cože
  62
 • Haha
  57
 • Super
  38
 • Sladký
  31
Komentáře

Mohlo by vás zajímat