Top Star magazín je s*ačka, napsal Láďa Hruška. Koho ještě urazil?

Láďa Hruška se pustila do Top Star Magazínu. | foto: Koláž Expresu

Rychle nabytá sláva, které dosáhl díky cizím receptům na kuřecí kůžičky, mu pořádně stoupla do hlavy. Láďa Hruška se totiž velmi nevybíravě pustil do svých kolegů z Primy, která mu po vyhazovu z Novy hodila laso. Pomluvil, co se dalo!

Vystudovaný učitel a amatérský kuchtík Láďa Hruška musí mít na Primě opravdu hodně silnou pozici. Jinak si nedokážeme vysvětlit, že si dovolil to, co by většinu zaměstnanců televize stálo místo. Hruška totiž veřejně dehonestoval práci svých kolegů.

Už se nemůžu dočkat na Sběratele kostí na Prima Love. Ale ten shit PR Top star? Sorry jako,“ napsal Hruška, který měl na mysli Top Star Magazín, jenž moderuje David Gránský a o obsah se stará Eva Decastelo.

Právě té měl Hruška v komentářích vyčíst, že do pořadu propašovává příliš mnoho skryté reklamy.

Hruška ale neskončil jenom u Top Star Magazínu. Pokud jste si jeho statusu před smazáním také všimli, možná jste se divili, kdo je tím Vaškem, kterého musí jeho fanoušci přečkat, až on přijede na babetě. Hruška nemyslel nikoho jiného než moderátora pořadu Váš Prima receptář - Václava Postráneckého.

Nutno ale říct, že Hrušku za jeho status nečeká žádný postih. „Je to jeho osobní profil a ať on sám si zváží, do jaké míry jsou tato slova korektní vůči televizi, která mu poskytuje prostor. Je to de facto celé o slušném vychování,“ sdělila nám na náš dotaz mluvčí televize Jana Mrákotová.

Mstít se Hruškovi nebude ani editorka Top Star Magazínu Eva Decastelo. „Láďa Hruška je tváří televize Prima a my se k němu budeme vyjadřovat pouze pozitivně,“ napsala nám.

Jak to vypadá, negativně se o svých kolezích vyjadřuje jenom Hruška. Dlouho netrvalo a k aféře se vyjádřil i sám fenomenální všeuměl a milovník těch největších vychytávek.

„Slovo shit nepoužívám ani v delíriu, ale to mě v žádném případě neomlouvá. Měli jsme bouřlivou rodinnou oslavu. Legrační je, že já opravdu nevím, jak jsem to myslel a kdo se mi v jakém pořadu nelíbil, proto vám při nejlepší vůli nemohu odpovědět. V televizi už jsem se omluvil, nikdo mi nic nevyčítal.“

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:47 sobota 26. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Haha
  13
 • Super
  7
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat