Láďa Hruška musí kvůli útokům na své kolegy na kobereček!

Láďa Hruška musí na kobereček. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Láďa Hruška bude muset kvůli svým nevhodným komentářům na kobereček. A ještě v pátek to přitom vypadalo, že z toho vyvázne bez šrámu.

Když jsme v pátek informovali, že se Láďa Hruška ostře opřel do svých primáckých kolegů Evy Decastelo a Václava Postráneckého, vedení Primy jeho exces přešlo mávnutím ruky. Mluvčí televize Jana Mrákotová nám sdělila, že se jedná o jeho osobní profil a on sám by měl zvážit, do jaké míry jsou jeho slova korektní vůči televizi, která mu poskytuje prostor s tím, že je to jenom ukázka jeho vychování.

Ačkoliv ještě v pátek večer si sám Hruška sypal popel na hlavu s tím, že se v televizi již za své chování omlouval, možná i tato nepřímá podpora televize Hrušku vyprovokovala k dalšímu ataku. V noci z pátku na sobotu opět zaútočil na své primácké kolegy. Konkrétně na Evu Decastelo a Agátu Prachařovou.

Po těchto výrocích vedení televize reagovalo v ostřejším tónu. Tyto nevhodné reakce pana Hrušky na facebooku budeme řešit, a to samozřejmě s ním a jeho managementem,“ sdělila nám dnes mluvčí televize Jana Mrákotová.

Otázkou je, s jakým postihem Hruška a jeho management z Primy odejdou. Nutno říct, že například na konkurenční Nově by podobné chování bylo potrestáno okamžitou výpovědí, což Hruška již v minulosti poznal na vlastní kůži, když brojil proti svým kolegům a musel odejít.

Takže je dost možné, že pokud bude ve svém chování pokračovat, již brzy dojde k dalšímu mediálnímu zemětřesení a Hruška bude muset zase o dům dál.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:36 30. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Haha
  13
 • Tvl
  12
 • Super
  9
 • Sladký
  7
 • Cože
  5
Komentáře