Bude tohle už někdo řešit? Hruška se opět pustil do kolegů z Primy!

Láďa Hruška se pustil do Agáty Prachařové a Evy Decastelo. | foto: Koláž Expresu

Naboural se snad někdy Láďovi Hruškovi na Facebook? Amatérský kuchtík, který se proslavil díky kuřecím kůžičkám, se totiž znovu ostře ohradil vůči svým primáckým kolegům. A to jenom několik hodin poté, co si kvůli svému prvnímu přešlapu sypal popel na hlavu!

Buď mu jeho kolegové pořádně leží v žaludku, nebo někdo ovládá jeho facebookový profil. Jinak si nejde vysvětlit jeho aktivitu na sociálních sítích. Když jsme v pátek informovali, že se všeuměl Hruška velmi nevybíravě vyjadřoval o editorce Top Star Magazínu Evě Decastelo a hereckému bardovi Václavu Postráneckému, který na Primě moderuje Váš Prima Receptář – Václava Postráneckého, Hruška se vyjádřil, že vůbec netuší, jak k něčemu takovému mohlo dojít.

Slovo shit nepoužívám ani v delíriu, ale to mě v žádném případě neomlouvá. Měli jsme bouřlivou rodinnou oslavu. Legrační je, že já opravdu nevím, jak jsem to myslel a kdo se mi v jakém pořadu nelíbil, proto vám při nejlepší vůli nemohu odpovědět. V televizi už jsem se omluvil, nikdo mi nic nevyčítal,“ napsal nám exkluzivně moderátor.

Když jsme se ho ale zeptali, co mu Eva Decastelo provedla, již neodpověděl. Chuť psát dostal ale o několik hodin poté. A opět na facebook. „Agáta pryč. Chci, ale nechci být vidět. Hrozný, přepošli to klidně dál, tohle je zkáza Primy a tečka,“ napsal Hruška v narážce na Prachařovou, která je součástí Top Staru.

O několik málo minut později dodal. „A pro jistotu. Nechci skončit jako De Castelka na Prima Love! Prima Love je můj top kanál, když se vrátím z práce,“ dodal Hruška nebo někdo, kdo má přístup na jeho facebookový profil.

Začne vedení Primy tentokrát už řešit jeho výpady vůči kolegům z televize nebo mu to projde i nyní? To se budeme muset nechat překvapit. Kdokoliv jiný by ale musel na kobereček naklusat již po prvním statusu. Je snad Hruška privilegovaný? To ukáže až postoj vedení televize.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 29. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  53
 • Trapas
  33
 • Tvl
  28
 • Super
  25
 • Cože
  22
 • Sladký
  19
Komentáře