Neděle 29. března 2020, svátek má Taťána
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Koronavirus připravil Dominiku Gottovou o práci! Pomůže Ivana nebo Timo?

  Dominika chce stěhováním do Prahy začít znovu. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt/Ladislav Křivan

  Představa o dokonalém životě v Česku se Dominice Gottové (46) boří jako domeček z karet. Nejprve musela opustit azyl u kamarádky Šárky Rezkové a přestěhovat se do holobytu v Praze 9. Teď kvůli pandemii koronaviru přišla o další práci. Kdo dceři zesnulého Karla Gotta (†80) podá pomocnou ruku tentokrát?

  Po návratu do České republiky si Dominika Gottová našla práci jako číšnice v obchodním domě v centru Prahy. Tam začala pracovat od prosince loňského roku. 

  Ještě před ukončením zkušební doby si ale našla jiný zdroj příjmu. Ve stejném obchoďáku si vyzkoušela práci v obchodě s klobásami.

  „Pracuji stále v baru, ale dostala jsem tuto nabídku od moc milé paní, a tak jsem si to chtěla vyzkoušet. Mému nadřízenému v baru jsem to řekla, věděl o tom! Jak to bude dál, to zatím nechci v tuto chvíli komentovat,“ řekla Aha! Dominika.

  Obchod s uzeninami je ale kvůli pandemii koronaviru zavřený a Dominika tak přišla o druhou práci za posledních několik týdnů.

  Zde měla Dominika Gottová pracovat.

  Zde měla Dominika Gottová pracovat.

  V době, kdy jsou zavřené také všechny restaurace, kavárny i bary, pro Dominiku, která se většinu života živila jako barmanka či servírka, moc možností nezbývá. 

  Možná by mohla zkusit získat místo v nějakém supermarketu, kde v těchto dnech novou pracovní sílu jistě uvítají. 

  Je také šance, že se Dominika opět obrátí na svou macechu Ivanu Gottovou s prosbou o pomoc. Ta jí nedávno sehnala velmi výhodný pronájem bytu, Dominika ale na nabídku nestihla zareagovat, prý protože neměla čas. Toho bude mít teď na rozdávání.

  Pomocnou ruku by Dominice mohl podat také její stále ještě manžel Timo Tolkki, který je v současné době v Mexiku, kde učí hru na kytaru a žije u svého kamaráda.

  Timo: Dominiky mi je líto, skončí sama!

  Tolkki Expresu vzkázal, že se s Dominikou snaží každý den komunikovat přes WhatsApp, ale ona už nějakou dobu na jeho zprávy nereaguje. 

  „Posledně jsme si psali o tom, že se bude stěhovat a dostala práci v krámu s klobásami. Jinak nic,“ sdělil nám Timo.

  „Je mi jí moc líto. Bývala vždy plná života, přeji jí jen to nejlepší, ale myslím si, že skončí jako její matka. Bude žít sama po zbytek svého života. Jsem si jistý, že se to stane. Já na ni čekal několik měsíců, ale už jsem jí řekl, že dále čekat nemohu. Zasloužím si být šťastný s někým jiným, kdo mě skutečně miluje a váží si mě,“ řekl na Dominičinu adresu její stále ještě manžel.

  Fotogalerie

  Premium

  Většině stačí kapky na kašel a vitaminy, říká primář, který vyléčil koronavirus

  V Česku se vyléčili první čtyři pacienti z onemocnění COVID–19. Tři se léčili na infekčním oddělení ústecké Masarykovy...

  Premium

  Kvůli ‚maláčovské revoluci‘ nemáme finanční rezervy, míní exprezident Klaus

  Česko v karanténě, omezený pohyb lidí, zavřené školy, obchody nebo hotely. A z toho plynoucí kolapsy podniků i celých...

  Premium

  Chtěli jsme devět dětí, ale pět nám stačí, říká vítězka Peče celá země

  Vyhrála televizní soutěž Peče celá země. Tvrdí, že nerada soutěží, ale trumfla by kdekoho z nás. Jako máma tří dětí si...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 29. března 2020, svátek má Taťána
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz