Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Mířila jsi pod pás, tvůj obchod je lichva, omluv se, napsali v dopise Slovákové

  Já bych se nejradši odstěhovala, prohlásila stará Škopková v legendární komedii Sluce, seno a pár facek. A to se znemožnila „jen“ v Hošticích. Nela Slováková (30) si uřízla ostudu před celým národem a z ostudy kabát má i na Slovensku. Po prodeji předražených dezinfekčních gelů, roušek a hekání o tom, jak je přepracovaná, se na ni valí kritika ze všech stran. Od nespokojených zákazníků až po ty, jimž její způsoby přijdou hodně za hranou.

  „Ahoj Nelo, neznáme se, tak mi dovol, abych se představil. Jmenuji se Norbert, jsem otcem, partnerem, spoluobčanem, ale hlavně slušným člověkem. Moje máma mě naučila spoustu věcí, jednou z nich je smysl pro spravedlnost, a právě proto jsem se rozhodl ti napsat,“ vzkázal skrze sociální síť Nele Slovákové Norbert P., který s partnerem vychovává dceru. 

  „Netuším, jaký máš vliv, vnímat jsem tě začal až v těchto těžkých dobách, po skandálu s cenami dezinfekce. Využila jsi díry na trhu, použila svou značku a vydělala na strachu z neznáma. I to je možnost, jak si vydělat na novou vuittonku. Ale dobře. Člověk nad tím mávne rukou,“ píše ve svém dopise adresovaném zpovykané hvězdičce z reality show Hotel Paradise.

  „Pak přišel tvůj další projekt. Rouška za tři stovky,“ obrací se na Slovákovou Norbert, který zmiňuje také diskutabilní materiály, z nichž měly být roušky vyrobeny.

  „Milá Nelo, mířila jsi pod pás, mířila jsi hodně nízko. Na ustrašené matky, na lidi, kteří podlehli tlaku médií, na ty, kdo usínají se slzami v očích, protože nechtějí přijít o své blízké. Hlavně jsi cílila na ty, kterým záleží na jiných,“ shrnul snažení brněnské podnikatelky, která kvůli mamonu a vlastnímu obohacení rezignovala na lidskost, slušnost a dobré mravy. A pořád dělá jakoby nic.

  Nela si pochvaluje, že jdou roušky na dračku.

  Nela si pochvaluje, že jdou roušky na dračku.

  „Budu asi mluvit za všechny, že ti jsme schopni odpustit, zapomenout na pochybnou kvalitu roušek, pochybná čísla účtu na fakturách i ignoraci e-mailů a telefonátů se žádostí o storno a vrácení peněz za produkt, který by se při poměru ceny a kvality dal nazvat lichvou,“ píše se v listu psaném Slovákové, která si proti sobě poštvala celé Česko. 

  Na základě toho na ni vyplouvají nepříliš lichotivé skutečnosti, které z ní „podnikatelku roku 2020“ rozhodně neudělají. Na okolí působí spíš jako vypočítavá hokynářka, odpovídá tomu i arogantní způsob, jakým jedná se zákazníky a se všemi, kdo si ji dovolí kritizovat. To se totiž nesmí!

  Nela Slováková prodává ve svém e-shopu dezinfekci za velice nekřesťanské peníze.

  Nela Slováková prodává ve svém e-shopu dezinfekci za velice nekřesťanské peníze.

  „Prosím tě tedy o to, aby ses ve jménu všech slušných lidí, kteří ti důvěřovali, aby ses jim veřejně omluvila za to, že je nazýváš hlupáky kvůli tomu, že se dožadují svých občanských práv. My všichni ti momentálně nedůvěřujeme,“ říká Norbert, který Nelin špinavý „koronabyznys“ velmi trefně pojmenoval.

  „Dokaž nám, že pod maskou arogance máš v sobě srdce hodného děvčete. Takového, jaké se s partnerem snažíme vychovat z naší dcery,“ uzavřel svůj dopis Nele Slovákové, který se rychle stal hitem internetu a lidé se s jeho zněním do puntíku ztotožňují. Jedním dechem ale dodávají, že adresátka si ho zřejmě nepřečte, protože nesnáší kritiku a jakékoli výtky na svou osobu.

  Škoda, Nelo, šanci omluvit se jsi měla a evidentně jsi ji propásla...

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz