jít naiDNES.cz

Modelka Klára Medková se už na mola nevrátí, povrchní svět není nic pro ni

Klára Medková by chtěla být matkou v domácnosti napořád. | foto: Profimedia.cz

Pro spoustu modelek znamená těhotenství pauzu v modelingu. Po porodu musí hubnout, skloubit pracovní a rodinné povinnosti a neustále se udržovat. Některé se však na mateřské cítí tak dobře, že se k této práci už nikdy nevrátí. Klára Medková (32) přiznává, že role matky jí momentálně v životě naplňuje ze všeho nejvíc, i proto se řadí ke druhé skupině žen.

Jedna z našich nejkrásnějších modelek Klára Medková otevřeně přiznala, že modeling už jí tolik neříká. Daleko lépe se cítí v roli matky, kdy se stará o svého sedmiletého syna Radka a pětiletého Davida.

Klára Medková shon kolem dětí miluje.

Klára Medková shon kolem dětí miluje.

„Rodina je pro mě vše a kolotoč kolem ní mě baví,“ přiznala modelka, že miluje to, co jiné ženy nesnáší nebo unavuje. Ráda pečuje o dům, manžela a děti, ale především si užívá každodenního chaosu.

„Postupně mi kluci rostou a mohlo by se zdát, že mám více času pro sebe, ale pořád mám co dělat. Až se začnu nudit, tak bych se ráda realizovala ve směru zdravého životního stylu a sportu. Nemám herecké nebo návrhářské ambice,“ prozradila, že modeling už jí vůbec netáhne. Nejraději by ale podle svých slov zůstala matkou v domácnosti.

Třetímu dítěti by se tedy proto vůbec nebránila. „Třetí dítě zatím neplánujeme, ale asi bych se nebránila,“ uzavřela s úsměvem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:16 pondělí 2. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  25
 • Sladký
  9
 • Tvl
  8
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 18. listopadu 2019, svátek má Romana
EXPRES

jít naiDNES.cz