jít naiDNES.cz

Celebrity oprašují staré kolekce od slavných návrhářů. Ne vždy se to povede!

Slavné krásky oprašují slavné retro modely. | foto: instagram

Kim Kardashian (38), hvězda nejslavnější reality show, našla v poslední době zalíbení ve vintage modelech Thierryho Muglera. Není tomu tak dávno, co se na společenskou událost nastrojila do šatů s průstřihy, v nichž byla víc neoblečená než oblečená. Tentokrát si od stejného návrháře půjčila šaty, které vypadají jako kostým do komiksového filmu Wonder Woman.

Pravda je, že jako jedna z nejlépe vydělávající žen na světě se musí cítit trochu jako bohyně. Možná i proto si Kim Kardashian zapůjčila další retro model, s nímž se pochlubila na Instagramu.

„Jsem vděčná za vypůjčení tohoto modelu z kolekce 1999/2000,“ píše manželka Kanyeho Westa na sociální síti. Tentokrát se jedná o šaty, které musely být inspirované bohyněmi z Olympu.

Šaty z poloprůhledné splývavé látky připomínající hedvábí jsou vedeny přes jedno rameno a na hrudníku je překrývá metalický korzet z tužšího materiálu, který připomíná plast. Ze stejného materiálu je vyroben také robustní náramek na ruku.

Kim Kardashian v modelu od Thierryho Muglera

Kim Kardashian v modelu od Thierryho Muglera

Model je samozřejmě krásný, ale v podání Kim působí jako vytažený z kostymérny vydavatelství DC Comics.

Cardi B také vzdala hold Thierrymu Muglerovi

Cardi B také vzdala hold Thierrymu Muglerovi.

Oprašovat vintage haute couture modely je teď velmi populární. Nedávno se na udílení cen Grammy objevila ve vintage šatech také raperka Cardi B, jež shodou okolností také oblékla šaty od Thierryho Muglera, které se ale poněkud minuly rokem i stylem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 11. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  14
 • Tvl
  14
 • Super
  12
 • Trapas
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  11
Komentáře