Středa 22. ledna 2020, svátek má Slavomír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  The Kelly Family v plné síle míří do Prahy: Miluji české pivo a líbí se mi české holky, říká Angelo

  Patricia, Angelo, Kathy (vpředu), strýc, Joey, John, Jimmy (vzadu). | foto: Instagram

  Před 25 lety se kapela The Kelly Family stala naprostým fenoménem, ve vyprodaných halách sourozenci konkurovali takovým velikánům, jako byl třeba Michael Jackson. A teď opět hlásí návrat. S těmi největšími hity objíždějí evropské státy a opět sklízí úspěch. Redakce Expresu se za legendární skupinou vydala na jejich koncert v Lipsku, aby je vyzpovídala, co je k tomu vedlo a proč nejsou pohromadě všichni?

  Skupinu The Kelly Family snad nemusíme představovat. V devadesátých letech patřila mezi elitu, na lístky na jejich koncerty se stálo v kilometrových frontách, za setkání s členy kapely by fanoušci udělali nevídané.

  Teď je to přesně 25 let, kdy vydali přelomovou desku Over the Hump, kde byl i jejich největší hit An Angel. Ten je dostal až na první příčky všech hitparád po celém světě. Z mnohačlenné rodiny se během noci stalo všemi milované uskupení, které nemělo obdoby.

  Bohužel se v roce 2000 po mnoha dalších hitech a rocích kočovného života skupina rozpadla. Každý z členů se vydal vlastní cestou, někdo rozjel své sólové projekty, někdo se vrátil k „obyčejnému životu“.

  „Už toho na nás asi bylo hodně. Potřebovali jsme pauzu, někdo si chtěl vyzkoušet, jaké je to být sám a vyjet na sólovou dráhu. Ta pauza byla nutná, abychom pochopili, že chceme zase spolu vystupovat, protože si chybíme,“ rozpovídal se jeden z nejoblíbenějších členů kapely Angelo.

  Kelly Family vystoupí i v Praze a to 15. února.

  The Kelly Family vystoupí i v Praze, a to 15. února.

  Při rozhovoru byl samý úsměv, bylo na něm poznat, že je za comeback rád, fanoušci jeho kapely mu chyběli. Stejně jako další sourozenci, Patricia a Joey, kteří byli také přítomni rozhovoru pro Expres.

  I když Angelo už dávno není ten malý andílek, jenž po boku staršího bratra Paddyho patřil mezi největší idoly devadesátek. Teď má nějaké to kilo navíc, blond vlásky jsou ty tam, ale pořád mu to zpívá. 

  „Já mám pět dětí, vystupujeme spolu. Ale vystupování se sourozenci je něco jiného. I když se hádáme, máme na spoustu věcí jiný názor, dokážeme spolu komunikovat. Hlavně každý máme svůj život, takže to není taková ponorka,“ dodal se smíchem Angelo.

  Kelly Family zpívali ve studiu Óčka.

  Kapela The Kelly Family zpívala ve studiu Óčka.

  To jeho bratr Joey toho sice moc nenamluvil, ale když přišel na pódium, zpíval a tančil jako zamlada, kdejaký rocker by mu jeho ohnivou show záviděl. Přitom v soukromí se snaží žít velmi skromným a zdravým životem.

  „Běhám maratony, miluji běh a vlastně všechen sport. Rád chodím po horách, uklidňuje mě to,“ smál se Joey, který rád zpívá, ale nerad mluví. Angelo ho označil kvůli tomu za nejlepšího bratra, protože mu neskáče do řeči.

  Zato Patricia nejenže zkrásněla, při povídání byla k nezastavení. Je na ní poznat, že tu dlouho pauzu v koncertování potřebovala, teď se cítí jako zamlada.

  Kelly Family vystoupili na Óčku.

  Kapela The Kelly Family zpívala ve studiu Óčka.

  „I když se k nám tři sourozenci nepřidali, neznamená to, že neuvidíte pořádnou show. My chápeme, že se každému nechtělo oprašovat naši slávu, ale my jsme plni sil. Nikomu nic nevyčítáme, jsme rádi, že jedeme turné a moc se těšíme i do Prahy,“ smála se Patricia, která má dvě děti a je šťastně vdaná.

  Už 15. února to rozjedou i v Praze v O2 aréně. Můžete se těšit na sestavu: Angelo, Kathy, Patricia, Jimmy, Joey, John, k nimž se přidal ještě jejich strýc. 

  My jsme jejich koncert v Lipsku viděli a můžeme jen doporučit. Vrátíte se zpět v čase a „zabékáte“ si hity, které se neomrzí. 

  Fotogalerie

  Premium

  Vážné nemoci nepadají z nebe. Ničí nás stres, shodují se psycholog i psychiatr

  Lidské tělo má něco jako vnitřní baterku. Když dlouho jedete na rezervy, vypne se imunitní systém a­ organismus to...

  Premium

  Elitní trenér o zákulisí MMA, drogách, penězích i zženštilé společnosti

  Pod jeho vedením vyrostl český šampion Martínek, o něhož projevila zájem slavná organizace UFC. Pro boj v kleci...

  Premium

  Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

  Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 22. ledna 2020, svátek má Slavomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz