Keanu Reeves je za hrdinu, že se nedotýká žen. Nebo se bojí odporné kampaně Me Too?

Keanu Reeves | foto: expres

Celý svět ho miluje k smrti. Nejenže Keanu Reeves bourá žebříčky sledovanosti s novým filmem John Wick 3, jako Neo v Matrixu vzbouřil hormony ženské populace na celém světě, obecně je to herecký bůh! Nedávno měl říct v interview, že je osamělý, a ženy po něm začaly šílet ještě víc. Nakonec se ukázalo, že video má být sestříhané tak, aby Keanu z toho vyšel jako smutný muž, ale ženy šílí dál a zjistily zajímavou věc: Keanu Reeves se na fotkách žen vůbec nedotýká. Obrana?

Keanu Reeves se zase dostal do středu hvězdného dění. Boduje rolí zabijáka Johna Wicka a údajně měl říct v rozhovoru pro server The Jakarta Post, že je ve skutečnosti osamělý!

„Víte, já jsem ve skutečnosti osamělý muž. Nikdo v mém životě není. Pokud se ale objeví, budu toho člověka respektovat a milovat. Doufám, že se mi to ještě poštěstí,“ měl říct v jednom rozhovoru krasavec, jehož partnerka v reálném životě spáchala sebevraždu poté, co potratila jejich dítě.

Muž, kterého by si po svém boku přála mít snad každá žena! Úspěšný, talentovaný, soucitný, bohatý, přitom skromný, jezdí městskou hromadnou dopravou, a má být sám? To tak!

Interview se nakonec podle tvrzení serveru BuzzFeed ukázalo jako zmanipulované, přesto i tak rozněžnilo celé ženské pokolení. 

Keanu Reeves nemá tendence ženy nevhodně osahávat!

Když už Reevese měly ženy v hledáčku, zjistily pozoruhodnou věc.

Při bližším prozkoumání fotek, na nichž se herec objímá se ženami, se ukázalo, že žádnou z nich ve skutečnosti nedrží. Nezarývá jí své ruce kolem pasu, nedotýká se jejího pozadí, ale místo toho ženám nechává prostor.

Nejenže je tedy Keanu dokonalý sympaťák a krasavec, ale navíc nemá tendenci ženy ohmatávat. To už by obměkčilo i nejledovější královny!

Snímek, na němž se Reeves objímá s country zpěvačkou Dolly Parton, aniž by na ni sahal, obletěl sociální sítě a stal se virálním.

„Keanu byl vždycky muž. On není jako jiné celebrity!“ provolávají mu ženy slávu na Twitteru.

„Já osobně nevidím nic špatného na tom, když se žena chce vyfotit se svou oblíbenou hvězdou a ta ji pořádně obejme. Reeves je ale frajer!“ píší lidé na sociálních sítích.

Keanu Reeves nemá tendence ženy nevhodně osahávat! Snímek s Dolly Parton...

Keanu Reeves s Dolly Parton

Má to tedy nějaký konkrétní důvod, že je hvězda Matrixu tak zdrženlivá? Je to tím, že je to velmi citlivý člověk? Nebo je za tím něco mnohem prozaičtějšího?

Ačkoliv Keanu Reeves jako umělec jistě bude citlivější nátury, je možné, že herce drží zpátky opatrnost kvůli dopadům likvidačního hnutí Me Too.

Reeves se nemusí ženy ani dotknout, ale co kdyby si náhodou někdy nějaká z těchto milujících fanynek vzpomněla, že ji Neo z Matrixu obtěžoval? I kdyby to nebyla pravda, jen ta pomluva by mohla mít pro jeho hereckou kariéru fatální následky.

Herec měl pro magazín People prohlásit, že neměl ani tušení, že je takovým „internetovým přítelem všech žen“.

„To je šílené! Ale proč ne, pozitivita je skvělá přece!“ vyjádřil se. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat