jít naiDNES.cz

Slabší povahy, neklikejte! Katie Price šla zase na plastiku a takhle to dopadalo

Britská modelka Katie Price se vypravila do Instanbulu na plastiku. Cesta k vysněnému cíli je ale, zdá se, trnitější než čekala... | foto: Koláž Expres.cz

Když vaše konto zeje prázdnotou, dlužíte, kam se podíváte, a jediným majetkem jsou vaše obří silikony, umělé řasy a růžové drápy místo nehtů, musíte začít dělat kompromisy. Lépe řečeno hodně kompromisů. Britská modelka Katie Price (41) se tak v touze po věčném mládí klidně nechá nafotit v průběhu plastické operace i krátce po ní. Co na tom, že vypadá jako z plesu příšer, hlavní je, že je to zadarmo.

Jen letos byla Katie Price na plastice hned několikrát. Fakt, že oslavila 41. narozeniny zřejmě nese velmi těžce.

Tentokrát už zvolila luxusní kliniku v Turecku. Třikrát rozvedená matka pěti dětí je finančně zcela na dně, nechává se proto během operací nafotit, aby za zákrok v hodnotě několika desítek tisíc korun nemusela platit.

Katie si na jaře nechala provést liposukci stehen a zadku, následně také odstranit přebývající kůži

S čtyřicítkou na krku její tělo nespaluje jako v mládí, Price je navíc proslulá tím, že vůbec nevaří a miluje fast food. Alkohol si taky neodpírá a ten, jak známo, příliš dietní také není. A protože nemá ráda cvičení, nezbývá než „hubnout“ na operačním sále.

S létem si bujná kráska dopřála v Turecku pro změnu facelift a oční víčka

Na promenádu po Instanbulu to sice ještě není, Price si z toho ale moc nedělá. Sluní se u bazénu a je jí úplně jedno, že by ještě na slunce chodit neměla, nehledě na to, že dlouhé ráchání v chlorované vodě taky není úplně nejlepší nápad. 

Kočí, sluší.

Kočí, sluší.

Po boku jí stojí, sedí nebo leží její věrný přítel, fitness trenér  Kris Boyson, s nímž už se rozmarná prsatice několikrát rozešla, aby se k němu zase vrátila. Jak vidno, vůbec mu nevadí, že je Katie častěji na plastických klinikách než doma. 

Při pohledu na zjizvenou tvář a nepřirozený výraz ve tváři se nabízí otázka, jestli si přece jen někdy neříká, že jeho milovaná vypadá jako z filmu Smrt jí sluší.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat