Bankrotující prsatice Katie Price: Větší bordelářku aby pohledal! Její dům hrůzy je na prodej

Katie Price pro péči o svůj zevnějšek tak nějak zapomněla na to, že se musí starat i o dům. | foto: Koláž Expres.cz

Britská sexbomba Katie Price (40) je možná předmětem tužeb nejednoho muže, domů by ji ale asi bral jen málokterý z nich. Zatímco ve výběru titěrných bikin nikdy nesáhne vedle, v péči o domácnost a chod rodiny selhává na celé čáře. Z jejího domu v anglickém Sussexu je po pár letech kůlnička na dříví plná bordelu. A to by za něj chtěla 57 milionů korun. O téhle přemrštěné „price“ (ceně) se ale může bankrotující Katie jen zdát.

Interiér, který se změnil k nepoznání a pod nánosy věcí vlastně ani není vidět. K tomu přičtěte zápach, který pramení z toho, že Katie není zrovna velkou fanynkou venčení domácích mazlíčků. A ani jedno z pěti jejích dětí si zatím tuhle kratochvíli neoblíbilo, takže se pejsci venčí, kde se dá.

Před nepořádkem se neschováte ani na zahradě, kde budete zakopávat o nejrůznější harampádí, abyste narazili na zahnívající jámu, která byla ještě poměrně nedávno bazénem. Tenisový kurt prorůstá plevel a třešničkou na dortu je kůň, který spásá poslední zbytky trávy a podezřele často se „motá“ kolem nevyvezených popelnic.

Katie Price ale razí teorii, že když před něčím zavřu oči, zmizí to. Dům hrůzy proto předala realitce, ať dělá, co umí, a sama se oddává žhavým chvílím s adeptem na manžela číslo 4, kterým je fitness trenér a hvězda reality show Big Brother Kris Boyson (29). „Katie a Kris se o svatbě baví už od prvního společného víkendu v Bruggách, kde slavili její půlkulatiny,“ nechala se slyšet známá páru.

Pokud se tak stane, bude to asi skromnější obřad, protože výše jejích dluhů se aktuálně odhaduje na 17 milionů korun, a tak by Katie Price měla spíš obléct kostým uklízečky, vzít si rukavice a kýbl a trochu svůj dům na prodej vyšperkovat, dokud to ještě jde.

Jenže když „musíte“ na dovolenou do Thajska s miláčkem a pěti dětmi, není na úklid čas, to chápeme...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:22 7. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  10
 • Haha
  9
 • Trapas
  6
 • Sladký
  6
 • Super
  5
 • Cože
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat