jít naiDNES.cz

Modelka Katka Šonková se vdala: Co dostala jako svatební dar, je až neuvěřitelné

Z Katky byla nádherná nevěsta. | foto: Instagram

Bývalá finalistka Miss a playmate Kateřina Šonková (32) je už vdanou paní. Za muže si vzala podnikatele Matouše Lébra, který jí dal ke svatbě takový dar, že nevěsta málem zkolabovala.

Sexy blondýnka Kateřina Šonková se vdala, vzala si svou velkou lásku, se kterou žije už sedm let, podnikatele Matouše Lébra. A právě on ženě svého života připravil takové překvapení, že na to bude modelka vzpomínat celý život.

Když už bylo po obřadu a nevěsta myslela, že má „vše za sebou“, při krájení dortu dostala Katka od novomanžela dar (společně s Farmou Naděje), který ji dostal do kolen.

Jestli si představujete, že dostala luxusní auto, drahé šperky, nový dům, jste na omylu. Kateřina totiž nebyla marnivá jako jiné modelky. Nikdy netoužila po přepychu, blahobytu a života bez práce.

Jediným jejím přáním jako velké ochránkyně přírody bylo, aby všechna zvířata byla šťastná. To jí ovšem její muž nemohl splnit, ale „alespoň“ zachránil život nevidomému telátku, které novomanželce věnoval.

Takovou radost a záchvat pláče nikdo z přítomných nečekal.

„Už dlouhou dobu jsem snila vlastnit jednu nádhernou bytost, pomoci této nádherné bytosti. Bohužel jsem si po nějakém čase uvědomila, že tohle není úplně jednoduchý sen pro holku z Prahy a že od tohoto snu budu muset hlavou odejít. A tak jsem se doma vybrečela a opakovala si, že to není možné, ať neblázním,“ rozpovídala se pro Expres modelka. 

Katka Šonková není jen bezduchou modelkou, ale také velkou bojovnicí za práva...

Katka Šonková není jen bezduchou modelkou, ale také velkou bojovnicí za práva zvířat, především těch týraných.

„Moje vysněná bytost bohužel oslepla a kvůli tomu měla být poslána na smrt. Toto neštěstí, které ji postihlo, jí nakonec přineslo obrovské životní štěstí. Manžel mi dal kravičku a mně se tím splnil největší sen,“ dodala se slzami v očích Katka.

Možná to jen tak někdo nepochopí, ale pro modelku povrchní mamon není, nejradši by měla u sebe všechna opuštěná zvířata a starala se o ně. Což už by její novomanžel asi nezvládl, ale Kateřina se teď určitě spokojí „jen“ s malou kravičkou Zuzankou. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat