Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Unikla tajná nahrávka Kristelové u přestupkové komise: A je to síla! Jistý si nemůže být nikdo

  A že neuhodnete, kdo v této dvojici tahá za nitky? Kateřině Kristelové se bohužel začíná situace vymykat a její intriky se podobají spíše gordickému uzlu. Tohle dopadne špatně. | foto: Koláž Expres.czProfimedia.cz

  Na internetu se objevil zvukový záznam s hlasem Kateřiny Kristelové, který někdo pořídil během jednání přestupkové komise. Ve zhruba hodinové nahrávce, jež se objevila na serveru YouTube, Kristelová diktuje členům komise prohlášení proti autorům jedné stránky na Facebooku, která ironicky komentuje ji a jejího partnera Tomáše Řepku. Ze záznamu je jasné, že moderátorka si chce posvítit nejen na „závadné“ stránky na sociálních sítích, ale i na komentující osoby a diskutéry. Obviňuje je především z kyberšikany, za niž byla v případu falešných inzerátů sama potrestána finanční pokutou a její partner byl nepravomocně odsouzen na šest měsíců.

  Nejvíc se naučíte, když se mýlíte.

  Pokud je tohle heslo pravda, prochází teď Kateřina Kristelová vysokou školou, dost možná i následným studiem s doktorátem.

  „Tato věc má dopad na mou sedmiletou dceru, tedy vlastně osmiletou, ona má dneska narozeniny. Jsem v kontaktu s její školou, kde byla zpřísněna bezpečnostní pravidla, a proto taky policie řeší tu stránku,“ říká Kateřina přestupkové komisi, za níž se vydala ve velký den své dcery, aby zatočila se všemi zlořády, kteří jí na webu údajně ubližují, napadají ji, jejího partnera Tomáše Řepku a negativní vliv mají i na počet kšeftů.

  „Celoživotní náplní Pavla Novotného je starost o mě. Je to především on, kdo by se měl bát odnětí svobody. Na zmiňovanou stránku já sama nechodím od doby, co to má v rukou policie, ani pod žádným fejkovým účtem. Smyšleným, to je lepší. Ne, necháme to fejkový,“ přemítá moderátorka.

  „Já jsem tam nikdy nebyla, na smrt svojí dcery bych přísahala. Tak blbě na tom ještě nejsem,“ říká ke svým návštěvám na inkriminované facebookové stránce, která jí není po chuti.

  „Pokud nám to někdo pošle, přeposíláme to policii. V tuto chvíli to všechno monitoruje kancelář JUDr. Ondřejové, a to včetně všech diskutujících, a potřebné podklady podávají policii. V tuto chvíli jde s nadsázkou říci, že by bylo dobré, aby stránka ještě několik měsíců fungovala pro dostatek důkazů a usnadnění práce Policie České republiky a evropské centrály pro Facebook,“ hartusí Katka, která svou „Kristelgate“ zaměstnává celou Evropu.

  „Újmu z těchto zkušeností mám nejen osobní, ale i finanční, proto po tomto, co tady absolvujeme, bude následovat žaloba o ušlý zisk, kdy mám důkazy klientů, kteří konkrétně odstoupili od spolupráce na základě informací z této stránky a kvůli invektivám. Mohu to dokázat, ale nechám to na soudní proces. Ráda bych podotkla, že hojně citovaný Pavel Novotný je v tuto chvíli v trestním stíhání za stalking proti mně a proti mému partnerovi za lživé výroky, které jsou lehce dokazatelné,“ říká.

  „Paní Štraubová se hloupým a frivolním způsobem domnívá, že jde o vtip, ale nikdo se jejímu vtipu nesmál. Ani já, ani moje rodina, ani můj partner, ani moje dcera. To, že vyhrožuje mému partnerovi, že mu něco udělá, nabylo nového dojmu, když jsem ji viděla, protože oproti mně působí silným a robustním dojmem,“ hartusí moderátorka.

  „Můj partner za mě žádnou špinavou ani jinou práci nevykonává. Nevím, kde bere jistotu o stavu chrupu mého partnera. ZUBY MÁ NAPROSTO VŠECHNY!“ (To jen pro ty, kdo by se o stavu chrupu fotbalisty chtěli bavit, aby náhodou neskončili na black listu a u soudu, pozn. red.)

  „Mimochodem, i v tomto případě Pavel Novotný selhal. Nevím ani, zda si paní Štraubová uvědomuje, že svojí výpovědí Novotnému komplikuje pozici v trestním řízení. Jediné, s čím souhlasím, je její věta: Nejsem zrovna drobná květinka...,“ podotýká v nahrávce, která se dostala na internet, Kateřina.

  Slovy Kateřiny Kristelové v pořadu Telebrity nyní končíme, abychom se k nahrávce na Expresu zase brzy vrátili. „STOP. Tak tady bych to zastavila!“

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 10:30 pondělí 14. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   355
  • Trapas
   63
  • Tvl
   36
  • Super
   24
  • Cože
   24
  • Sladký
   21