Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Chemlon, cucek a cicmání: I to řešila Kristelová s komisí na tajné nahrávce, která unikla

  Středověký hon na zlořády církve Kateřina nahradila bojem proti zlořádům ze sociálních sítí, respektive bojem proti těm, které Kristelová za zlořády považuje. A to je velký rozdíl! | foto: Koláž Expres.cz

  Zvukový záznam s hlasem Kateřiny Kristelové, který někdo pořídil během jednání přestupkové komise, se objevil na internetu. Moderátorka ve zhruba hodinové nahrávce, která se objevila na serveru YouTube, diktuje prohlášení členům komise proti autorům jedné stránky na Facebooku. Ta ironicky komentuje ji a jejího partnera Tomáše Řepku. Chce si posvítit na „závadné“ stránky na síti i na komentující osoby a diskutéry, které viní hlavně z kyberšikany. Za tu byla v případu falešných inzerátů sama potrestána finanční pokutou a její partner byl nepravomocně odsouzen na šest měsíců. „V rámci odvolačky ze mě bude nepravomocné obvinění staženo. Ta věc se mě vůbec netýká,“ říká v tajné nahrávce.

  „Všechny identity budou rozkódovány.“

  „Přeceňuje moje počítačové schopnosti, nejsem žádným hackerem. Ale na všechno mám printscreeny.“

  I tyhle věci zazněly 7. září u přestupkové komise, kde moderátorka dávala dohromady vše, co aktuálně souvisí s údajným poškozováním jejího dobrého jména, kyberšikanou a ušlými zisky.

  „Jeho reakce se mě hluboce dotkly, nevím, kde bere jistotu, že zná moji intimní sféru natolik, aby vulgárně tvrdil to, co tvrdí,“ podivuje se Kateřina Kristelová, když mluví o jednom z lidí, kteří ji prý měli poškodit.

  „Každého klienta upozorňuji na větu: Bude vám volat pan Novotný a naverbuje některé z hyen ze stránky... A bude jim sdělovat různé detaily o mojí osobě a panu Řepkovi. Potažmo zpravidla on nebo jiní stalkeři rádoby silní v kramflecích vypisují mým klientům a přemlouvají je, aby se mnou nespolupracovali,“ říká dále moderátorka.

  „Budu trvat na nejvyšším možném trestu!“ zazní ve více než hodinovém záznamu, a to mnohokrát, s patřičným důrazem, směrem ke členům komise i údajným viníkům.

  „Moje fanouškovská základna mnohokrát převyšuje počet příznivců oné stránky,“ uvedla Kristelová

  „Proč vás urazil výraz ‚cicmat‘? Tady se podívejte, máte to tady v tom obvinění?“ ptá se zapisující, když přijdou na řadu slova, která jsou Kristelové trnem v oku a měla prý vyděsit a odstrašit i její potenciální klienty.

  „Urazilo mě to proto, že tahle paní mě uráží jakýmkoli svým výrokem, protože žádný není myšlený v míru, žádný nemá pravdivý podtext a i tento výrok považuji za urážlivý, protože já sama bych se vůči ní takhle nikdy nevyjádřila,“ odpověděla rezolutně moderátorka.

  „A co výraz ‚bezprdelná‘?“ pokračuje systematicky zapisující ve výčtu.

  „K tomu se vyjádřím, až to budeme řešit příště, až to bude v celé větě, takhle je to vytržené z kontextu,“ slibuje stěžovatelka.

  „Jak se vás dotklo spojení ‚s tím chemlonovým cuckem, který už nerozčeše‘?“ uzavírá seznam „závadných“ výrazů člen komise.

  „Mám vlasy napletené, ale pravé, ne umělé. Rozhodně se nejedná o žádný cucek. Dotklo se to nejen mé osoby, ale i salonu, se kterým mám spolupráci sepsanou smluvně. Ten zvažoval i samostatné podání žaloby na dotyčnou paní. A já je v tom podpořím,“ shrnula své lokny Kateřina.

  „Svoje vlasy rozčešu úplně v pohodě, jejich barvu si nemůžu vynachválit a o žádném cucku se hovořit nedá,“ doplnila problematiku vlasové otázky.

  „V rámci odvolačky ze mě bude nepravomocné obvinění staženo. Ta věc se mé osoby vůbec netýká,“ uzavřela Kateřina Kristelová kapitolu týkající se jejího nepravomocného trestu za falešné pornoinzeráty. Za ty byl její přítel Tomáš Řepka nepravomocně odsouzen k šesti měsícům odnětí svobody.

  „Všechno vnímám jako urážku na cti.“

  (Amen, pozn. red.)

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 22:25 pondělí 14. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   326
  • Trapas
   37
  • Super
   19
  • Sladký
   18
  • Cože
   16
  • Tvl
   16