jít naiDNES.cz

Tomáš Řepka krátce po prohraném soudu sundal prstýnek lásky!

Pochopil snad Tomáš Řepka, že ho Kateřina Kristelová stahuje k zemi? Na malý okamžik se zdálo, že ano. Jenom několik hodin poté, co si u Městského soudu v Brně vyslechl trest půl roku natvrdo ve věznici s ostrahou, ho fotoreportéři Expresu nafotili bez prstýnku, který vyznačoval jejich nehynoucí lásku!

Když se Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová loni v červnu vrátili z dovolené v Římě, bylo něco jinak. Prsteníčky jejich levé ruky zdobily stejné prstýnky. Ty měl Řepka pořídit jako důkaz jejich lásky. „Jo, máme prstýnky. Tomáš mě překvapil. A víc k tomu neřeknu,“ nechala se tehdy slyšet Kristelová, která nechtěla prozradit víc.

Přitom se pak rozplývala na svém instagramovém účtu. „Už chápu, proč lidi tohle město tolik milujou. Do fontány di Trevi máte hodit tři mince. Jednu proto, abyste se do Říma vrátili, druhou proto, abyste si vzali Itala nebo Italku, a třetí, abyste tady měli svatbu. Nám stačila jenom jedna,“ napsala Kristelová.

Kačka ale měla těch mincí tehdy pro jistotu hodit víc. Poté, co Řepku nechala ve štychu a distancovala se od pornoútoku na Vlaďku Erbovou, ačkoliv i ji soud zatím nepravomocně odsoudil, to vypadá, že jejich nehynoucí láska pomalu, ale jistě pohasíná. Zřejmé je to i z toho, že zatímco u soudu Řepkův levý prsteníček zdobil onen prstýnek z Říma, již v Uhříněvsi, kam si krátce po návratu do Prahy sám zašel na jídlo, byl prstýnek pryč.

Otázkou je, co se s prstýnkem stalo? Je jenom těžko uvěřitelné, že by ho exfotbalista ztratil cestou z Brna do Prahy. Zbavil se ho ve vzteku cestou domů, když si prohlédl Katčin Instagram, kde moderátorka zveřejnila několik měsíců starý snímek z pražské náplavky s tím, že je vše zalité sluncem, zatímco on si před okamžikem vyslechl verdikt, který ho posílá na půl roku do vězení? Vypadá to tak.

Otázkou je, proč v tom případě stále Kristelovou tahá na všechny sportovní akce, na které je on coby bývalá opora West Hamu či Fiorentiny zván. Vysvětlení je jednoduché. I Řepka si to umí spočítat a ví, že si může v naštvanosti prstýnek sundat, dlouho se ale na Katku zlobit nemůže. Jelikož je bez příjmu a majetku i bez řidičáku, brzy by se mohl ocitnout na ulici.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:11 27. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  58
 • Trapas
  31
 • Super
  24
 • Tvl
  18
 • Cože
  13
 • Sladký
  12
Komentáře