jít naiDNES.cz

Prima zaútočila na Řepku s Kristelovou. Skončí to u přestupkové komise?

4

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka jsou pro smích všem. | foto: Profimedia.cz

Tohle je minimálně na přestupkovou komisi, a jak známe Kateřinu Kristelovou a Tomáše Řepku, svou stížnost poženou do nejvyšších pater. Ve hře může být i žaloba za kyberšikanu!

Na Primě nevědí, že si zahrávají s ohněm. Kreativní tvůrci upoutávky na oblíbenou komedii Sám doma s Macaulayem Culkinem, která v nejbližších dnech poběží na Prima Cool, si vystřelili z oblíbené dvojice.

Ve spotu, který pro Prima Cool namluvil herec a dabér Jan Dolanský, zní následující slova: Opuštěný hošík v největším mumraji Ameriky. Sám proti dvěma retardovaným recidivistům. Tolik ran osudu neschytali ani Řepka s Blažkovou.

A právě poslední větu bude již i britskými médii propíraný pár nejspíš řešit. Kateřina Kristelová, ačkoliv je to zřejmý fakt a existují pamětníci, kteří si ji jako Blažkovou pamatují, totiž kategoricky odmítá, že by se tak kdy jmenovala. Kristelová tedy jako obvykle bude nejspíš žádat trest nejvyšší.

Právníci televize Prima se tak mohou těšit na žalobu, ze které nebudou mít minimálně rok klidné spaní. Tolik propíraní milenci se totiž jenom těžko smíří s faktem, že jsou opravdu téměř všem pro smích, když ani nekonfliktní Jan Dolanský nemá problém namluvit takto kontroverzní upoutávku.

Další otázkou je, zda takovýto útok na jejich osobu není již opravdu za hranou. Ačkoliv sami jsou zatím nepravomocně odsouzení za pornoútok na Vlaďku Erbovou a Tomáš Řepka čelí žalobě za podvod, je opravdu nutné kopat do nich za každou cenu? Upoutávka se totiž sociálními sítěmi šíří rychlostí blesku a Kristelová s Řepkou to opravdu mohou vnímat jako kyberšikanu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:25 25. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  275
 • Super
  29
 • Trapas
  22
 • Tvl
  16
 • Sladký
  13
 • Cože
  9