jít naiDNES.cz

Pomlouvat Erbovou ano, chodit k soudu ne! Tomáš Řepka se vyhnul odvolání o alimenty

Tomáš Řepka (44) prohrál nedávno soud o alimenty na syna Markuse (6), a protože podal odvolání, soud dnes opět rozhodoval. Řepka se k němu nedostavil, ale k tomuto líčení se dostavit ani nemusel, prý se po rozsudku, kdy vyfasoval šest měsíců ve vězení, necítí dobře. To mu ale nebránilo v tom, aby s partnerkou, taktéž odsouzenou, Kateřinou Kristelovou natočil další pořad Extra Focusu, kde budou opět mluvit o Vlaďce Erbové.

Tomáš Řepka je v soudní síni častěji než na fotbalovém hřišti. Zatímco před týdnem Městský soud v Brně řešil pornoútok, kterého se loni s Kateřinou Kristelovou měli dopustit na Vlaďce Erbové, dneska se v Brně řešila výše výživného na malého Markuse.

Tomáš Řepka počátkem tohoto roku požádal, aby soud snížil alimenty z patnácti tisíc na pouhé dva. Argumentoval tím, že nemá dostatečné příjmy, přestože se svou partnerkou pravidelně létá na nákladné dovolené a na své děti z předchozího manželství měl platit padesát tisíc měsíčně.

Zatímco před týdnem se Řepka do Brna i se svým právním zástupcem vydal, dnešní slyšení mohlo proběhnout bez jeho účasti, tak se i stalo. Podle informací Expresu se jeden z nejtvrdších hráčů anglické ligy všech dob psychicky sesypal. Tak alespoň svou nepřítomnost omluvil u soudu.

Pokud je tomu opravdu tak, jak je možné, že se Řepka o víkendu zúčastnil fotbalového zápasu, jak je možné, že byl natolik psychicky v pohodě, že poskytl rozhovor do pořadu své spolupachatelky Kateřiny Kristelové, a jak je možné, že zatímco on je psychicky na dně, jak sám tvrdí, tak jeho životní láska se na Instagramu den před soudem chlubila, že prožila krásný den?

Neměla by jako správná partnerka sedět vedle něj a podporovat ho, aby se smířil s tím, že dříve či později bude muset nastoupit výkon trestu?

Nebo je vše jinak a Řepka se jenom chtěl vyhnout setkání s matkou svého syna, na níž se měl podle zatím nepravomocného verdiktu soudu dopustit kyberšikany? 

Když mu hrozil trest a chtěl obměkčit soudkyni, jel do Brna, aby se znovu osobně omluvil Vlaďce Erbové. Když ale ví, že mu jeho přítomnost nepřinese žádný profit, ba naopak by jej soudce mohl přimět k nějaké dohodě s matkou jeho syna, vymluví se na svůj špatný psychický stav.

Hlavně že se cítil dobře, když v bance oba platili inkriminované inzeráty, za které je nyní nepravomocně odsouzený na půl roku ve věznici s ostrahou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 27. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  74
 • Haha
  26
 • Super
  24
 • Sladký
  10
 • Tvl
  10
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat