Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Vše, co jste potřebovali vědět o rozhovoru Kristelové a Řepky

  Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka se již 26. července setkají u soudu s Vlaďkou Erbovou. O celém případu natočili rozhovor, který nemá obdoby. | foto: Profimedia.cz, Extra.cz

  Tomáš Řepka a jeho partnerka Kateřina Kristelová odstartovali své dlouho avizované pořady na webu eXtra.cz. Od Tomáše Řepky nikdo nic nečekal, přitom překvapil jako zdatný moderátor, který se drží toho, čemu rozumí a čím se živil, zato Kateřina Kristelová je pod jeho amatérskými schopnostmi v tom, jak vést relevantní rozhovor.

  Dnes byl představen úvodní díl pořadu Extra Focus, do něhož si Kateřina Kristelová (38) pozvala svého partnera Tomáše Řepku (44), což už udělala jednou v pořadu Paparazzi na TV Barrandov. Téma se samozřejmě točilo kolem Řepkovy bývalé manželky Vladimíry Erbové (36).

  V ten samý den, kdy byl pořad Extra Focus redakcí eXtra.cz zveřejněn, se objevila potvrzená informace, že Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka mají nařízeno soudní líčení ve věci falešných erotických inzerátů proti Vlaďce Erbové.

  Pojďme si nyní rozebrat, co všechno v rozhovoru padlo a v jakém stylu byl veden. Výroky obou aktérů, kteří spolu žijí v partnerském vztahu, si objasníme.

  „Je mi jasný, že po tomhle rozhovoru se na nás snese obrovská vlna kritiky, jak jsme si tohle mohli dovolit,“ říká Kateřina na začátku rozhovoru se svým partnerem.

  Překlad: Kateřina Kristelová už dopředu počítá s nevolí veřejnosti a s naprosto racionálními výtkami, že rozhovor nebude objektivní. Tuhle lacinou formuli řekla proto, aby vám pak mohla říct, že vám to říkala.

  Jak číst povídání mezi Kristelovou a Řepkou

  Výrok č. 1, čas 8:20

  „Snad to všechno rozbourá fakt, že on říká, že by na rozhovor jinam prostě nešel,“ uvádí Kristelová rozhovor.

  Pravda: Dne 15. února 2018 byl Tomáš Řepka hostem pořadu Telebrity redakce Expres.cz a Playtvak, kam přišla i Kateřina Kristelová jako nepozvaný host. Během rozhovoru vstoupila nevyzvána do natáčení a byla vyhozena produkcí. Tomáš Řepka přišel o své vlastní vůli.

  Výrok č. 2, čas 8:46

  „Tebe často kontaktují novináři a ty jim často říkáš ne,“ říká Kristelová

  Pravda: V průběhu října roku 2017 obepisovala Kateřina Kristelová redaktory, s nimiž se snažila domluvit spolupráci výměnou za promo na novou knihu Tomáše Řepky. Ve stejném roce před vydáním knihy měl Řepka rozhovor pro Magazín MF DNES, který byl překlopen na iDNES.cz (např. ZDE a ZDE).

  Výrok číslo 3, čas 09:35

  „Pár bulvárních redaktorů se spojilo s mou exmanželkou a z toho vznikly kauzičky ve snaze nám škodit,“ tvrdí Tomáš Řepka.

  Vysvětlení: Tomáš Řepka obviňuje novináře z účelových článků na objednávku, přitom Kristelová se snažila vyjednat několikrát spolupráci.

  Výrok č. 4, čas 09:59

  „Mě na tom zaráží, že člověk, který je nejvíc promiskuitní v této zemi, tak se spojí s bulvárními novináři,“ obviňuje Řepka svou exmanželku.

  Vysvětlení: Obvinění nedává smysl. Proč by se nemohl kdokoliv spojovat s novinářem, to Kateřina dělá také, to je věc první. Věc druhá je ta, že jde o těžkou pomluvu, a dá se proto předpokládat, že se k tomu druhá strana takto postaví. A zároveň není příliš chytré od Řepky takto do éteru mluvit o bývalé manželce před blížícím se soudem o syna Markuse.

  Výrok č. 5, čas 12:02

  „Je to taková póza pro novináře a pro foťáky,“ říká Řepka o tom, že Erbová se staví jako milující matka. „Podle čeho soudíš, že se neumí postarat o děti?“ opáčí Kristelová.

  Pravda: Toto ale Řepka výslovně neřekl. Pouze prohlásil, že se jedná o hru ze strany Erbové. Kristelová použila manipulativní a předem připravenou otázku, která má za cíl poškodit Erbovou před nadcházejícím soudem o syna Markuse.

  Výrok č. 6, čas 12:32

  „A kde teda byla?“ ptá se Kristelová Tomáše na skutečnost, že prý podle Tomáše neměla být Erbová s dětmi doma. „Rádoby pracovala a lítala po těch ženatejch lidech,“ odpoví Tomáš.

  Vysvětlení: Zde pravdu zná jen on sám.

  Výrok č. 7, čas 12:40

  Zásadní tvrzení Kateřiny Kristelové: „Já ti můžu říct, že jsme sem Vlaďku Erbovou zvali, chtěli jsme se tady s ní konfrontovat, respektive já, a to v naprostým míru. Bezesporu ona měla právo říct ne, což taky udělala.“

  Pravda: Kontaktovali jsme samotnou Vlaďku Erbovou, která redakci Expres vzkázala přes svoji právničku, že žádnou pozvánku do pořadu nikdy nedostala. Šéfredaktor eXtra.cz Josef Šťastna, pod nějž pořad spadá, se nám vyjádřil v SMS zprávě takto: „Chtěli jsme Vlaďku pozvat, ale nepovedlo se.“ Z této zprávy nevyplývá, zda ji opravdu pozvali, nebo je odmítla.

  Výrok č. 8, čas 13:24

  „Zásadní věcí bylo, když jsem zjistil, nebo mi bylo sděleno, že je těhotná,“ vzpomíná Řepka na Erbovou. A ve finále jsem nevěděl, jestli ten kluk (Markus, pozn. red.) je můj, nebo někoho jinýho. Měl jsem problém v tom, že buď jsem byl otec já, nebo Zdeněk Bahenský (první manžel Erbové, pozn. red.). V tý době jsem to měl useknout.“

  Vysvětlení: Tomáš Řepka zpochybňuje otcovství dítě, o něž se soudí na alimentech, a zároveň přiznává, že svatba s Erbovou byla osudová chyba. Řepka a Erbová se brali v červenci 2013, tehdy byl synovi Markusovi jeden rok. Tato věta o osudové chybě může ovlivnit výsledek soudu o jejich dítě.

  Výrok č. 9, 14:45

  „Další věc jsou krádeže, drahý věci z baráku, ten byl vyrabován kompletně. Dokonce se neštítila vzít ani sedačky z terasy,“ říká Řepka na adresu Erbové.

  Vysvětlení: Řepka s oblibou obviňuje Vlaďku z krádeží jejich společného majetku a vybavení vily. Jestli je to pravda, nemůžeme posoudit, ale i toto se může následně řešit u soudu.

  Pořad Extra Focus láká na obvinění vůči nepřítomné třetí osobě.

  Musíme si říct, že z novinářského hlediska nešlo o rozhovor, ale o povídání dvou partnerů, kteří řeší své soukromé problémy a perou na veřejnosti špinavé prádlo, přičemž pomlouvají třetí osobu, která se nemůže bránit. Vzhledem k tomu, že tento pár řeší soudní spor s bývalou ženou Tomáše Řepky Erbovou, zjednodušeně se dá říct, že šlo o pouhé vyřizování si účtů.

  Navíc Kateřina Kristelová je v tomto případě jako zainteresovaná ve střetu zájmů. Takový formát, kdy dva partneři v pořadu pomlouvají bývalého partnera jednoho z nich, tady ještě nebyl.

  Veřejné líčení, kde přijdou na řadu důkazy obžaloby

  Oproti tomuto pořadu má Tomáš Řepka na webu eXtra.cz sportovní pořad Blikanec Tomáše Řepky, v němž zpovídá fotbalové legendy a bývalé kolegy. Pořad má úroveň, odbornost a Řepka překvapil jako zdatný spíkr, jenž vede rozhovor v odborné rovině a přitom dostatečně vypovídající i pro sportovní laiky.

  Vleklý spor Řepky rezonuje i kvůli zprávě, že se blíží soud o podání falešných inzerátů na Vlaďku Erbovou, v souvislosti s trestním řízením s Tomášem Řepkou i Kateřinou Kristelovou. Dá se v tomto případě spekulovat, zda tento rozhovor nebyla reakce na celou kauzu.

  Hlavní líčení bude veřejné, proběhne výslech všech účastníků a podle našich informací se objeví u soudu i důkazy obžaloby, jako například inkriminované video z banky, kde podle policie Kateřina Kristelová platila za falešné inzeráty.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 17:56 pátek 26. října 2018. Anketa je uzavřena.

  • Super
   146
  • Trapas
   34
  • Haha
   31
  • Tvl
   19
  • Cože
   7
  • Sladký
   7

  Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

  Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

  Češi řeší, čím topit. Proč bychom se neměli zbavovat plynového kotle?

  Premium Plynu pro domácnosti by mělo být dosti při přerušení dodávek z Ruska. Nedostatkový plyn sice zdražuje, ale rychlý...

  I vysokoškolák může být blbý, říká obávaný lovec z Novy Doktor Vševěd

  Premium Na úspěchu televizní soutěže Na lovu má Jiří Martínek velký podíl. Diváci žasnou nad jeho znalostmi. On žasne taky –...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz