Tetování jako náhrada lásky? Z nezadané Kateřiny Hrachovcové se stává chodící obraz

17. listopadu 2019
Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (45) je postupem věku čím dál krásnější, ale také potetovanější. Její tělo pomalu, ale jistě začíná připomínat umělecké plátno, kde za chvíli nebude kam malovat. Kompenzuje si éterická Kaira tetováním fakt, že je stále sama, bez muže a má o to více času na sebe a přemýšlení nad svým tělem?

Herečka Kateřina Hrachovcová je zářným příkladem, že nejen muži, ale i ženy zrají jako víno. Čím je starší, tím jí to více sekne a je pro muže přitažlivější. Až je s podivem, že je po rozvodu s veterinářem Janem Herčíkem stále sama.

Čím déle je sama, tím více tetování na těle přibývá. Že by to byla přímá úměra toho, jak se cítí sama? Nahrazuje si novými obrázky milující náruč muže, chce tím světu dokazovat svou nezávislost?

Dříve měla herečka jen pár malých obrázků, ale teď byste na jejím těle nenašli část či končetinu, na které by nebylo ani jedno tetování. Naprosto propadla malování na tělo, v tetovacích studiích tráví hodně času.

Mnoho lidí si tím podle psychologů kompenzuje fakt, že nejsou se svým životem a tělem spokojeni, proto se ho snaží vylepšovat obrázky, které mají vyjadřovat jejich současný stav.

Je to i případ krásné Kairy, která po rozvodu nemá štěstí v lásce? Propadla nejen práci, ale i neřesti nechat na sebe kreslit? Chce tím na sebe upozornit, aby přivolala vytouženou lásku?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:55 pondělí 16. března 2020. Anketa je uzavřena.

  • 45
  • 35
  • 27
  • 26
  • 26
  • 22
Komentáře