Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Kateřina Cajthamlová se přirovnala k Ewě Farné. Ne snad že by se s ní chtěla utkat v písňovém souboji, na mysli měla spíše váhové hledisko. | foto: Koláž Expres.cz

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se poslední dobou nestačí divit. Kroutí hlavou nad nekompromisním diktátem štíhlosti. Zaskočilo ji i to, jak jí lidé dávali nebo dávají sežrat fakt, že nějaké to kilo přibrala. V této souvislosti zmínila také zpěvačku Ewu Farnou (25).

Slavnou se stala díky pořadu Jste to, co jíte, ve kterém bez ostychu vyhazovala bůček, salámy i kečup z ledniček a kolu lila do záchodu. Od prvního dílu uplynulo dvanáct let a za tu dobu ikona zdravého životního stylu dost přehodnotila své pilíře.

Poté, co sekla s kouřením, přibrala. S odstupem času pak přiznala, že se v té době stala obětí útoku lidí s poruchou příjmu potravy, kteří jí nejednou řekli větu: Sama jste tlustá, hleďte si svého!


„Žena se mění celý život, s tím nikdo nic nenadělá. Já se změnila a stejně tak třeba Ewa Farna. Ta začala zpívat ve třinácti a potom nikdo nechápal, že se z ní stala žena. Kdo to nechápe, je zkrátka vedle,“
prohlásila pro deník Aha! dietoložka na adresu slavné zpěvačky.

„Kvůli takovým lidem nebudu absolvovat žádné drastické zákroky, aby mi někdo tleskal,“ dodala odhodlaně.

Všechny, kdo s hrůzou vyhlížejí vánoční svátky a s nimi spojené obžerství, pak uklidnila. „Když se necpete už od listopadu, nemusíte se bát. Když navíc přidáte nějakou tu procházku, máte vyhráno,“ konejší vyplašené sváteční jedlíky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 12. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Cože
  8
 • Tvl
  7
 • Haha
  6
 • Trapas
  5
 • Sladký
  5
Komentáře