Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Obavy o Jiřího Krampola: Bláhová prozradila pravdu o LDN a hercově zdravotním stavu

  Mladičká herečka Kateřina Bláhová (28) je prakticky pravou rukou Jiřího Krampola (85). Pro Expres tak popsala jeho zdravotní stav, o herce se totiž začali mnozí fanoušci bát. Není snad jeden týden, kdy by se v médiích nepsalo, že se jeho stav zhoršuje. Jaká je realita? Dozvíte se v celém článku a ve videu.

  Herečka Kateřina Bláhová je známá tím, že chodí do společnosti často v doprovodu starších mužů, nechyběla třeba na narozeninách muzikanta Felixe Slováčka, pravidelný kontakt udržuje i s hercem Jiřím Krampolem. Právě o jeho zdravotním stavu se v poslední době vedou debaty. Kateřina tak Expresu z první ruky prozradila, jak na tom herec je.

  „Byla jsem za ním v nemocnici, než odjížděl. Má se lépe, než předtím. Jak fyzicky, tak psychicky. Myslím si, že si potřeboval odpočinout i od médií, přestože i v nemocnici dával rozhovory, což už je ale na něm,“ uvedla Bláhová s tím, že se herec nepřestává věnovat práci ani v pokročilém věku.

  „Nedávno jsem s ním volala, měl asi tři představení v Lucerně, je mu fajn a 99% toho, co se psalo v médiích byly nesmysly. Že nemohl chodit anebo že by skončil na LDN? Tak to nebylo,“ má jasno mladá herečka. Ta se ovšem pomalu přestává objevovat ve společnosti po boku starších mužů, poslední dobou jí čím dál častěji dělá garde zpěvačka Iva Frühlingová.

  Kateřina Bláhová a Jiří Krampol pár prý netvoří.

  „My jsme kamarádky a máme spolu teď v plánu dělat podcasty, takže i tam se něco chystá. Navíc půjde do výroby film o kterém teď ještě nesmím mluvit,“ prozradila nám Bláhová. Obě dámy si prý sedly ale hlavně lidsky, navíc je spojují společné problémy i překonané překážky.

  A jak to má Kateřina Bláhová v soukromí? Je zadaná? To a mnohem více se dozvíte ve videu z akce, na které jsme herečku nedávno potkali.

  Fotogalerie