Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Frühlingová má novou nejku: Je to neřízená střela, která z ní udělala dračici!

  Nějaký ten pátek jsme o ní neslyšeli, poslední dobou se ale ve společnosti objevuje stále častěji. Její výskyt je navíc hlášen i z míst, kde by to její fanoušci asi nečekali. O kom je řeč? O zpěvačce, moderátorce a bývalé modelce Ivě Frühlingové (41). Má teď novou kamarádku, která ji za velmi krátkou dobu změnila k nepoznání. O koho jde?

  Zatímco den před tím slavnostně otevírala obchod s kosmetikou Ceylon Spa, následně si vyrazila do Casina Vestec. V obou případech šlo o místa, kde by člověk Ivu Frühlingovou asi nečekal. A v uplynulých letech dost možná ani nepotkal.

  Dost bylo let strávených v ústraní, řekla si však zpěvačka a podle toho se také zařídila. Už nebude sedět v koutě! Zvláště když má teď novou kamarádku, která ji protáhne nejedním podnikem či zajímavým místem. Nehledě na to, že s ní může vyrazit třeba i na cvičení.

  Bývalá modelka se Expresu svěřila, že si nedávno stoupla na váhu, podívala se do zrcadla a řekla si, že takhle to prostě dál nejde. Zvláště když se před lety proháněla na přehládkovém mole.

  Iva Frühlingová se v Casinu Vestec zapovídala s fejkovým Rytmusem, optikem Romanem Karičkou...

  „Co by si lidi řekli,“ usmívala se Frühlingová, kterou jsme vyzpovídali ve zmíněném chrámu hazardu pár kilometrů za hranicí hlavního města. Tam zprvu vypadala lehce ztraceně a nepatřičně.

  Když se k ní přihnala její nová kamarádka Kateřina Bláhová, rázem nám bylo všechno jasné. Mladá herečka se teď stará o společenské vyžití známé zpěvačky. A nejen to! Dbá i na její fyzičku!

  Nevěříte? Více se dozvíte ve videorozhovoru Expresu! V něm Iva promluvila i o tom, kde se s múzou Jiřího Krampola vlastně poprvé setkala a proč je jí tak sympatická.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...