Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Knechtová zuří, že za své falešné těhotenství je terčem kritiky, dokonce i Meky Žbirka si přisadil

  Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová se minulý týden vyfotila na Instagram tak, aby to vypadalo, že je těhotná. Přestože jí celý den chodily nejen gratulace, ale i žádosti o vyjádření, neudělala vůbec nic a až druhý den se jala vše vysvětlit, že se jedná pouze o oznámení nového alba, nikoliv přírůstku do rodiny. To, co předvedla, komentují negativně či posměšně nejen běžní uživatelé Instagramu, ale i ti slavní.

  Zpěvák Meky Žbirka byl jedním z nich, kdo Knechtové pod fotku imitující těhotenství zareagoval pomocí emotikonu. A zůstává také jedním z těch, kdo vývoj reakcí své kolegyně sleduje.

  O tom, že je Katarína Knechtová (38) těhotná, napsaly její domácí slovenské společenské deníky a dožadovaly se dle jejich slov celý den nejen jejího vyjádření, ale zkoušely se spojit i s manažerkou Knechtové. Druhý den si Knechtová napsala na Instagram, že těhotná není a jedná se jen o promo na její nové album. Připojila k tomu komentáře o tom, jak se dneska nemá nikomu věřit, a vytkla médiím, že o těhotenství psala, aniž by jim to ona předtím potvrdila.

  Bohužel pro Knechtovou se ale celá eskapáda s jejím výmyslem vůbec nevyvíjí dobře. I kdyby měla pravdu v tom, že slovenské deníky měly čekat s vydáním na její potvrzující SMS, už od zveřejnění fotky, která je záměrně dělaná tak, aby Knechtová vypadala jako těhotná, toto by opravdu nemohl obhájit nikdo, kdo má všech pět pohromadě, se na jejím Instagramu množily tisíce komentářů, které jí gratulovaly k těhotenství.

  Knechtová ale neudělala vůbec nic. Už při první příležitosti, když zjistila, že si někdo z jejích fanoušků myslí podle těhotenské fotky, že je těhotná, měla minimálně odepsat do komentářů nebo měla ihned reagovat s vysvětlením. Neudělala to, a co hůř.

  Jedna všímavá diskutující upozorňuje na její záměrnou manipulaci.

  „U příspěvku, kde si držíš břicho, bylo nejprve napsané: Jednou to muselo přijít,“ píše jí uživatelka s nickem Sommamaa a opravdu je u původního statusu Knechtové napsáno „upraveno“. Původní popisek tedy spolu s jednoznačně stylizovanou fotkou odkazuje na záměr vytvořit o sobě falešnou informaci, kterou nyní Knechtová vydává za chybu všech okolo, přestože měla mnoho hodin na to ji vyvrátit.

  Katarína Knechtová

  Když zjistila, že u veřejnosti rozhodně nepochodila, označila všechny kritiky svého manipulativního chování za „hejtry“, protože to je dneska v módě. Kdo vám řekne, že se chováte hloupě, když se hloupě chováte, je hejtr, jelikož je to nejjednodušší věc, jakou si můžete vymyslet.

  Obviňuje všechny okolo, zatímco z jejího falešného těhotenství má legraci i Meky Žbirka, který s Knechtovou nazpíval duet. „Spomaľ, máš privysokú rýchlosť,“ píše Knechtové pod její výlev o tom, že všichni jsou hloupí, primitivní a negativní, v narážce na její starý hit. Na svůj vlastní instagramový účet si pak přidal fotku Švejka s textem: „Švejk líčí život v blázinci: Jeden pán tam byl těhotnej a zval každýho na křtiny.“

  Katarína Knechtová

  Knechtová si myslí, že deník by se měl omluvit za to, že vypustil informaci dřív, než ji ona potvrdila. Rozhodně je potřeba souhlasit s tím, že informace neměla jít ven bez potvrzení, to je pravda.

  Na druhou stranu proti Knechtové hraje dost věcí. Tak předně její záměrná fotka s návodným popiskem. I když ho pak upravila na „takoví jsme“, z fotky je zcela jasné, že je dělaná tak, aby vypadala těhotná.

  Katarína Knechtová

  Druhá věc, která mluví v její neprospěch, je ta, že nikdo u veřejně známých osobností obyčejně nepředpokládá, že na jejich veřejných profilech, u kterých vědí, že je sledují i média, bude někdo záměrně vyvolávat dezinformace. Knechtová nevyvrátila celý den nejen gratulace od svých fanoušků, od slavných kolegů, a dokonce od televizní stanice, ale ani nereagovala v případě uveřejnění, měla se ihned ohradit, ale nic z toho se nestalo.

  Přestože si Knechtová myslí, že je chyba u všech jiných a u ní jediné ne, bylo by dobré jí připomenout, že jako veřejně známá osoba má také jistou míru veřejné odpovědnost. Ano, to platí pro obě strany, ne jen pro média.

  „Jenom debil by si nemyslel, že těhotná nejsi,“ napsal Knechtové asi jeden z „hejtrů“.

  Ano, jenom debil by si nemyslel, že s rukou na vystrčeném břichu, což je typické těhotenské gesto, těhotná není. Takových je ale víc, než je Knechtová schopná strávit.

  Kdo s čím zachází...

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:08 úterý 23. června 2020. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   66
  • Super
   46
  • Haha
   43
  • Cože
   27
  • Tvl
   27
  • Sladký
   25