Šišlavá reklama Kurkové leze všem na nervy: Jsi horší než Alzák! smějí se lidé

31. května 2019
Do sedmnácti let žila v Česku, přesto mluví jako s deformací čelisti či horkou bramborou v puse. Modelka Karolína Kurková natočila reklamu na online shop s oblečením, jenže místo toho, aby Čechy nalákala, pekelně jim leze na nervy. „Ta mě štve víc než Alzák,“ stěžují si lidé v narážce na vlezlého mimozemšťana!

„Áchoj Šesko, oubjednávej moudu online na Ébauč jů sé zet,“ hlásí modelka Karolína Kurková v nové reklamě, například na serveru YouTube chytře nastavené tak, že ji nelze přeskočit.

Ačkoliv Kurková pochází z Děčína a v Česku žila do sedmnácti let, snaží se tato krásná modelka vzbudit dojem, že jazykem číslo jedna je zkrátka už dávno angličtina. Výsledkem ovšem je, že Kurková huhlá, jako by měla plnou pusu něčeho pekelně horkého.

A protože teď reklama na uživatele internetu vyskakuje úplně, ale úplně všude, začíná už spoustě z nich pekelně lézt na nervy. Označují ji za nejvlezlejší ze všech, posílají Kurkovou na lekce češtiny a stěžují si, že se jim zjevuje i ve snech.

Karolína Kurková v reklamě na About You šišlá.

Karolína Kurková v reklamě na About You šišlá.

„Pozitivní“ pro Kurkovou ovšem je, že se dočkala i jednoho prvenství. Jeden z komentujících modelce přiřkl titul té nejotravnější reklamní postavy ze všech.

„Ta mi leze na nervy víc než Alzák,“ napsal Daniel v narážce na zeleného mimozemšťana, který hysterickým hlasem nutí lidem produkty jistého e-shopu. Palců nahoru dostal jeho komentář pomalu třikrát víc než samotná reklama a my musíme souhlasit také.

Ovšem říká se, že i špatná reklama je pořád reklama.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 28. září 2019. Anketa je uzavřena.

  • 62
  • 54
  • 17
  • 15
  • 13
  • 12
Komentáře