jít naiDNES.cz

Topmodelka Kurková v reklamě na About You: Proč proboha šišlá?

Karolína Kurková v reklamě na About You šišlá. Proč? | foto: koláž expresProfimedia.cz

Karolínu Kurkovou (35) v posledních dnech vídáme prakticky denně. Zavítala na filmový festival v Cannes, kde se blýskla v přepychových šatech. Hlavně ji ale slyšíme v reklamě na módní online obchod About You. Proč topmodelka ve spotu šišlá?

Česká kráska Karolína Kurková, která dobyla svět modelingu, v němž se pohybuje už osmnáct let, je stále v kurzu. Svědčí o tom fakt, že o ní v podstatě denně slýcháme.

Podobně jako další významné osobnosti i ona byla hostem filmového festivalu v Cannes, kde na červeném koberci vynesla dokonalé růžové šaty.

Kromě toho na nás blondýnka promlouvá z reklamy na internetový obchod About You. Kráska se ve spotu promenáduje v luxusních modelech, které si v tomto e-shopu můžete pořídit. Všechno vypadá samozřejmě krásně, jako nádherná modelka reprezentuje společnost dokonale.

Karolína Kurková v reklamě na About You šišlá.

Karolína Kurková v reklamě na About You šišlá.

Karolína Kurková v reklamě na About You

Karolína Kurková v reklamě na About You

Jediné, co se na reklamě nepovedlo, je Karolínina výslovnost, s níž má modelka z nepochopitelných důvodů značné problémy.

Je sice pravda, že dlouhodobě žije v zahraničí, kde se svým mužem Archiem Drurym vychovává dva syny. Na druhou stranu jsou věci, které člověk po pár letech rozhodně nezapomíná, a to, jakým způsobem ovládáme mateřský jazyk, mezi ně rozhodně patří.

Ze slavných českých osobností můžeme zmínit například režiséra Miloše Formana, jenž žil za velkou louží prakticky celý život, aniž by se to na jeho češtině jakkoliv podepsalo.

Nejsme sami, kdo si Karolínina „šišlání“ všiml. Když topmodelku loni pozval do své talkshow Jan Kraus, jak je jeho dobrým zvykem, po chvíli si z ní začal utahovat.

„Já jsem první ‚hást‘!“ parodoval moderátor výslovnost děčínské rodačky. Ta si z toho hlavu nedělala a zkoušela napodobovat sebe sama.

To, že má americký přízvuk, Kurková i přiznává.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat