Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Česká trenérka zase špulí zadek v USA: Na Floridě nepoznáte, že je nějaká pandemie

  Karolína Huvarová je zpět v USA. | foto: Archiv

  Přišla o práci, nesměla odletět domů za svou rodinu a chvíli měla pocit, že se její „americký sen“ mění v šílenou noční můru! I přesto se ale fitness trenérka Karolína Huvarová v říjnu do USA i se svým snoubencem opět vrátila. Sexy bruneta, která pózovala pro pánský magazín Playboy, Expresu detailně popsala, jaká je v současné době v Americe situace. „Na Floridě vůbec nepoznáte, že je nějaká pandemie. Život je tu úplně v pořádku, lidé se baví, jsou veselí, užívají si,“ řekla nám Karolína.

  Loni v dubnu Karolína Huvarová Expresu poskytla rozhovor, v němž si například postěžovala, že Američané mají z covidu-19 spíše legraci.

  Česká fitness trenérka, která se snoubencem Andrém Niecem žije ve městě Rural Hall v Severní Karolíně, kde společně působí jako trenéři u profesionálního hokejového týmu Carolina Thunderbirds, byla také přímo zoufalá z toho, že kvůli koronavirové pandemii nemohla z USA odletět domů za svou rodinou.

  Teď už ale Karolína skrz svůj instagramový profil zase špulí na své fanoušky kulatý zadeček z Ameriky, kde je zpět od konce října.

  „Utekla jsem z Česka před vyhlášením lockdownu, protože jsem měla strach, že bych později nemohla vycestovat,“ řekla nám Karolína, podle níž na některých místech v USA člověk ani nepozná, že existuje nějaký covid-19.

  „Byli jsme na Floridě a tam vůbec nepoznáte, že je nějaká pandemie. Život je tu úplně v pořádku, lidé se baví, jsou veselí, užívají si. Musí se tedy nosit roušky ve vnitřních prostorech, ale jinak je vše bez omezení. Jsou otevřené posilovny, bary i restaurace,“ popsala Huvarová.

  Karolína Huvarová je zpět v USA.

  Hokejisté chodí na brigády, podniky krachují

  V Severní Karolíně, kde se svým snoubencem žije, je to ale trochu jiné. 

  „Máme nařízeno nosit roušky i venku, kde je hodně lidí. Co se hokeje týče, je zde omezený počet diváků na sto. Restaurace mohou být naplněné z padesáti procent nebo musí stoly od sebe dělit plexisklo. Ven nesmíme po 22. hodině, alkohol se nesmí prodávat po 21. hodině, případně jen s sebou. Obchody, služby, vše jinak ale funguje,“ dodává trenérka a influencerka.

  Huvarová předpokládá, že hokejová sezona pro její tým začne už březnu. Problémem ale je, že Carolina Thunderbirds nebude moci smět hrát zápasy na svém domácím stadionu.

  „Odehrát by se mělo kolem dvaceti zápasů místo původních osmapadesáti. Jsme zvědaví, jak to bude probíhat. Kluci se budou muset testovat každý týden a budeme v bublině. Například v New Yorku musí být test při příjezdu, pak čtyři dny karanténa, opět test a až potom můžete do ulic,“ říká Karolína.

  Spousta profesionálních hokejistů si prý musela najít brigádu. Přivydělávat si chodí odpoledne po trénincích. 

  „Klub nás bude platit, až začne sezona. Jediné, co máme hrazené, je ubytování,“ svěřila se Huvarová, které v těžké době pomáhá příjem z Instagramu.

  Karolína Huvarová působí u hokejového klubu Carolina Thunderbirds.

  Situace v Česku? Zmatek! Vracet se (zatím) nechci

  V Česku poslední dobou probíhají často demonstrace proti vládním nařízením. Podle Huvarové jsou lidé znepokojení i v Americe, tak radikální ale prý nejsou.

  „Demonstrace tu zatím nejsou, ale lidé na to už často kašlou, trvá to už dlouho. Nejvíce tu nadávají na to, že každý stát to má jinak. Dvě města kousek od sebe mohou mít úplně jiná pravidla, to je na palici. Také zde spousta podniků krachuje. Podnikatelé ale mají alespoň možnost žádat o výhodné půjčky,“ popsala situaci Huvarová.

  Marina pump

  #marina #gasstation #americanmuscle #sailboat #yachtparty #oceanview #florida #keywest #tropicalvibes #swimsuit #fitgirl #travelinspo

  18. února 2021 v 19:41, příspěvek archivován: 22. února 2021 v 13:29

  Nad návratem do České republiky sexy modelka zatím příliš neuvažuje, ráda by se prý do rodné vlasti vrátila, až u nás bude trochu „normálnější situace“.

  „Dění v Česku sleduji, ale musím říct, že nemám vůbec ponětí, co vlastně platí a co ne. Je v tom zmatek. Zaznamenala jsem, že od pondělí se mají nosit dvě roušky. Opravdu se po roce přišlo jen na toto řešení? Možná bychom si mohli ušetřit další rok a vzít si na sebe rovnou tři,“ myslí si trenérka.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 středa 23. června 2021. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   47
  • Super
   15
  • Haha
   14
  • Cože
   11
  • Tvl
   10
  • Sladký
   9