Čtvrtek 16. července 2020, svátek má Luboš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Sexy česká trenérka žijící v USA: Neseženeme tu ani toaletní papír a vodu!

  V USA začíná být situace podobná jako tady | foto: Reuters

  Češka Karolína Huvarová žije už nějakou dobu v USA se svým snoubencem Andrém Niecem, který trénuje tamní hokejový klub. Karolína u mančaftu působí jako kondiční trenérka. Na svém Facebooku teď popsala, jaká je situace ve Spojených státech, které se stejně jako celý svět potýkají s pandemií koronaviru. Situace v amerických obchodech je očividně mnohem horší než v České republice. Mezi nedostatkové zboží patří prý i toaletní papír či obyčejná voda!

  Karolína Huvarová, která už delší dobu soutěží v kulturistice, konkrétně v bikiny fitness, si na svůj Facebooku přidala fotografii, na které je v roušce, a svým přátelům popsala, jak vypadá situace v USA, kde žije se svým snoubencem.

  Stejně jako v České republice jsou tam zavřené posilovny a byly i přerušeny sportovní soutěže.

  „Zvažovalo se ještě hraní bez diváků, ale naštěstí naši majitelé měli rozum a vše odpískali, protože jet autobusem třináct hodin přes různé státy, není zrovna ideální. V tuto chvíli nesmíme ani trénovat, stadion je zavřený,“ píše Karolína, který se svým snoubencem společně trénuje tým Carolina Thunderbirds, který hraje profesionální americkou soutěž FHL. 

  V obchodech neseženete ani toaleťák a vodu!

  Kritická je podle Karolíny situace v amerických obchodech, kde nejsou k sehnání ani základní hygienické potřeby, jako je například toaletní papír.

  „Co se týče obchodů, klasicky už ani u nás neseženete toaletní papír, prý protože se vesměs dováží z továren v Číně, které jsou teď zavřené. Je zcela vykoupená voda a obchody už další nedostanou. My máme na kohoutcích filtr, a pokud nám dojde, budeme i vodu převařovat. Snad to ale bude o. k.,“ popisuje Karolína.

  „Dezinfekční gely jsou minulostí už měsíc. Včera se mi ještě povedlo koupit vlhčené ubrousky na úklid. V obchodech chybí také maso, mléko a rýže. Těstoviny ještě jsou, ale není jich moc. Vykoupené jsou mražené polotovary a chleba,“ pokračuje sexy trenérka.

  Karolína Huvarová

  Karolína plánovala v květnu cestu do rodné země. V současné době ale neví, jestli to bude možné.

  „Vůbec nevíme, kdy poletíme. Máme letenky na půlku května, ale to se může ještě změnit. Pokud nám ukončí sezonu úplně, nevíme, jak to bude, zda budeme zůstávat, nebo ne. Zatím asi není kam spěchat. V České republice by nás stejně čekala karanténa,“ míní Karolína.

  Podle posledních zpráv je v USA přes 14 439 nakažených osob koronavirem, 218 lidí zemřelo, 125 se jich z nemoci vyléčilo.

  Česká republika hlásí 774 nemocných, 4 lidé se uzdravili.

  Fotogalerie

  Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

  Premium Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna...

  Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

  Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

  VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

  Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 16. července 2020, svátek má Luboš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz