Horor při porodu: Karolina Gudasová musela v obrovských bolestech rodit tři dny!

Malá Emilka nesměla na svatebních fotografiích chybět. | foto: Archív Karolíny Gudasové/Jana Zlámalová

Zpěvačka Karolina Gudasová (26) žije sen tisíců dívek, které sní o tom, že si za muže vezmou slavného a bohatého hokejistu z NHL. Muzikálová diva se provdala za sympaťáka Michala Neuvirtha (31) a žije s ním v zámoří. Během krátké chvíle porodila dvě děti a právě druhý porod by jí nezáviděla ani ta největší zlatokopka, která by si prošla i peklem za nějakou tu korunu. Karolina zažila doslova peklo na zemi!

S krásnou zpěvačkou Karolinou Gudasovou se Expres potkal v Divadle Broadway, kde hraje v muzikálu Mýdlový princ. Vrátila se do něj po dlouhé době, protože má jen čtyři měsíce po porodu a v těhotenství postavu vesnické sexbomby hrát nemohla. 

„Měla jsem z toho docela trému, jestli to zvládnu. Přece jen už jsem máma od dvou dětí, tak jsem měla strach, aby mi diváci tu roli Marči věřili. Ale jsem ráda, že jsem zase v práci a můžu být jen sama za sebe,“ rozpovídala se Karolina. 

Ta většinu roku žije za oceánem, kde její manžel Michal Neuvirth hraje hokej v NHL a ona je ženou v domácnosti a stará se o malé ratolesti.

„My jsme v Čechách jen dva měsíce v roce, tak si to tady užíváme. Jen malá Emilka měla s tou změnou problém, ale už si zvykla. A miminku je to zatím jedno, kde je, hlavně že je o něj postaráno. Snažím se aspoň ten pobyt trochu zpestřit prací,“ vyprávěla dál Karolina.

Karolína si vzala za muže hokejistu NHL Michala Neuvirtha.

Karolina si vzala za muže hokejistu NHL Michala Neuvirtha.

Ta je jinak ale naplno maminkou, protože má děti opravdu krátce po sobě. Druhé těhotenství neplánovala a přiznává, že je občas zralá na blázinec.

„Dcerka byla ještě miminko, když jsem otěhotněla. Bavili jsme se s Michalem o druhém dítěti, ale netušili jsme, že to přijde tak rychle. Mezi dětmi je rozdíl čtrnáct měsíců a je to opravdu masakr. Ale pořád si říkám, že to mám aspoň za sebou a o dalším dítěti nechci slyšet minimálně deset let,“ smála se muzikálová zpěvačka.

A to nejen kvůli starostem kolem malých dětí, ale také kvůli tomu, co si při porodu syna musela vytrpět. Byla nucena rodit tři dny!

Malý Marco dal mamince pěkně zabrat.

Malý Marco dal mamince pěkně zabrat.

„Byl to naprostý horor, měla jsem kontrakce, ale k porodu to pořád nevedlo, takže jsem v bolestech byla tři dny, ale doktoři mi prostě císaře udělat nechtěli, i když jsem je prosila. Na noc mi dávali prášek na spaní, ale já i tak byla unavená k smrti. Myslela jsem, že to snad nikdy neskončí,“ prozradila opravdu hororový zážitek z porodnice.

Nakonec se přece jen chlapeček dostal ven přirozenou cestou, ale Karolina na tento hrůzný porod jen tak nezapomene. Ale největší oporu, a to manžela, měla u sebe, tak se to nakonec dalo přežít. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat