Dítě na cestě? Vémolova Lela oslavila třicítku a naznačuje těhotenství!

Naznačila Lela, že je v jiném stavu? | foto: Koláž Expresu

Silikonová sexbomba Lela Ceterová (30) tvoří už pěkně dlouho pár s nejslavnějším českým MMA bijcem Karlosem Vémolou (33). Vypadá to, že přišel čas na velmi výrazný posun ve vztahu. Na posledním snímku Lela pózuje tak, jako by naznačovala těhotenství!

Před pár dny Lela Ceterová oslavila své třicáté narozeniny. Některé ženy by možná měly menší „depku“, ale ona vypadá šťastnější než kdy jindy.

Na svůj Instagram přidala fotografii z oslavy. Speciálně poděkovala svému partnerovi, populárnímu MMA zápasníkovi Karlosi Vémolovi.

„Pro mě jsou to jedny z nejhezčích narozenin. Děkuji, lásko,“ napsala slovenská playmate a pochlubila se obřím pugetem růží, který od Vémoly dostala.

Na jedné z fotografií si Lela podezřele hladí své bříško, jako by tím snad naznačovala, že je v jiném stavu.

Tento snímek zaujal mnoho jejích fanoušků i přátel.

Lela oslavila třicítku a zdá se, že je v tom.

Lela oslavila třicítku a zdá se, že je v tom.

„Čekáte miminko?“ ptalo se Lely několik kamarádů. Někteří to podle výše popsané fotografie berou jako jasnou věc a sexbombě rovnou gratulují k prvnímu dítěti.

Nedávno Lela navíc na sociální síti informovala o tom, že strávila několik dní v nemocnici na lůžku. Prý nešlo o další plastiku. V instastories pak leccos naznačila.

„Navzdory tomu, že jsem byla v nemocnici a nebylo mi dobře, prožívám nejkrásnější období ve svém životě,“ uvedla před časem Lela.

Na dotazy přátel Lela nereagovala. Redakce Expres.cz ji kontaktovala, ale modelka zatím nebyla k zastižení.

Reakce jsme se každopádně dočkali od jejího partnera, MMA bijce Karlose Vémoly. Ten skutečnost, že by se měl brzy stát otcem, rozhodně nepotvrdil, naopak. Na gratulaci k miminku nám zaskočeně odpověděl: „K jakému?“

Zatímco Lela své fanoušky napíná a sílící spekulace o těhotenství nekomentuje, Vémola vše razantně popřel.

Podle přátel je Lela určitě těhotná.

Podle přátel je Lela určitě těhotná.

V minulosti se Lela svěřila, že jednou by moc ráda byla mámou. 

„Život bez dětí by byl smutný. Jsem rodinně založená žena, ale ještě na to není vhodná doba,“ říkala začátkem tohoto roku.

Vypadá to, že teď už je situace jiná a s „Terminátorem“ jsou na dítě připravení. Lela dříve avizovala, že pokud by měla dceru, dala by jí jméno Lela nebo Lila. A když to bude chlapeček, bude to Karlík po tátovi? To se necháme překvapit!

Fotogalerie

Komentáře