jít naiDNES.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda ukazuje svůj gigantický hrudník. Působí jako sexbomba, jejímž životním posláním je vypadat co možná nejvíce extravagantně. Plastické operace jsou pro ni koníčkem a její přítel, nejslavnější český MMA zápasník Karlos Vémola, ji v tom nahlas podporuje. Přirozené ženy ho totiž příliš nelákají. Teď ale Lela šokovala tím, že sama sebe nazvala naprosto normální ženou, která je navíc rodinně založená a touží po dětech. Jaké jméno dá své dceři?

Vémolova sexbomba Lela Ceterová nedávno podstoupila ostře sledovanou plastickou operaci v Budapešti, kde si nechala upravit svůj už tak dost gigantický hrudník. Na první plastiku šla Lela ihned, jak dovršila plnoletost.

„Bylo mi osmnáct a plánovala jsem to delší dobu, vlastně už od základní školy,“ svěřila se nám před časem Lela, kterou v dospívání velmi trápilo, že co se týká hrudníku, nebyla přírodou příliš obdařena. „Byly to takové lentilky pod kobercem,“ řekla nám se smíchem slovenská modelka, která se za poslední měsíce stala hvězdou Instagramu.

Teď ale Lela jistě šokovala nejednoho svého followera. Místo sexy fotek a vyzývavých pohledů se rozhodla, že odpoví svým fanouškům i na dotazy týkající se jejího soukromého života.

Na Instagramu v jedné ze svých odpovědí například uvedla, že si přijde jako normální žena. „Nepotřebuji si na nic hrát,“ napsala Lela.

Lela Ceterová jako „Santova holčička“.

Lela Ceterová jako „Santova holčička“

V další z odpovědí se svěřila, že Karlos je její teprve třetí dlouhodobý partner. Tato informace jistě leckoho zaskočí. Kolem Lely se totiž jistě motá mnoho nápadníků.

„Jsem na dlouhodobé vztahy. Nebavilo by mě střídat muže nonstop,“ vysvětlila sexy Slovenka, která ale zároveň přiznala, že ji muži neustále obtěžují.

Mlátička Vémola a jeho silikonová kráska.

Mlátička Vémola a jeho silikonová kráska

S Karlosem má Lela podle svých slov pěkný vztah a zdá se, že není vůbec nereálné, že brzy spolu přivedou na svět prvního společného potomka. Sama Lela se cítí být rodinně založená žena a na děti se těší.

„Samozřejmě že chci být jednou mámou. Život bez dětí by byl smutný. Jsem rodinně založená žena, ale ještě na to není vhodná doba. Můj sen je mít děvčátko. Byla by to asi Lela nebo Lila,“ svěřila se ještě.

Lela a její výstřih.

Lela a její výstřih

Nabízí se otázka: A co když to bude chlapeček? Bude následovat svého otce a stane se z něj také Terminátor?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 15. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  40
 • Trapas
  28
 • Haha
  23
 • Super
  16
 • Cože
  11
 • Sladký
  9
Komentáře