Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Ráno vyhazov, odpoledne pozvánka domů: Vémola otočil a prosí Lelu o návrat

  Zápasník Karlos Vémola (36) a jeho partnerka Lela Ceterová (33) si řekli, že 11. leden 2022 si musí, stůj co stůj, urvat pro sebe, a to i za cenu praní rodinného špinavého prádla, a tak se i stalo. Ráno to vypadalo na rozchod, v poledne se přidaly facky a výhrůžky a večer? To už bijec „vyměkl“ a svou drahou polovičku kajícně zval i s dětmi zpět do společného domu za Prahou.

  Není pochyb o tom, že 11. leden v českém showbyznysovém i sportovním rybníčku opanovala reality show jménem Vémoland. Bojovník Karlos Vémola ji odstartoval velmi brzy ráno tím, že na sociální sítě umístil a následně stáhl video. V něm říká, že ho partnerka Lela Ceterová podváděla s kamarádem. Ta aféru skrze svou mluvčí popřela a manželka Lelina údajného milence navíc hrozí žalobou. 

  Tolik první polovina dne.

  Odpoledne Ceterová dorazila k jejich domu za doprovodu policie pro osobní věci, ale Vémola ji nevpustil dovnitř. Dokonce nechal odpojit elektřinu, aby se nemohla dostat dovnitř prostřednictvím speciálního klíče. Asistovala jí dokonce policie a nevypadalo to, že by se krize měla rychle uklidnit. Lela odjela zpět za dětmi ke kamarádce a před domem zavládl klid. 

  Vémola ho zřejmě využil ke zpytování svědomí, ještě jednou si vše v hlavě promítl a došel k hodně zajímavým závěrům.

  „Je to těžké a už chci, aby to skončilo. Pořád si pamatuju, jak mi nebylo dobře, když tu před časem holky nebyly. A o to hůř, když tady nebude teď Rocky. Je to naprosto zbytečné a přál bych si, aby se to nikdy nestalo,“ nechal se slyšet pro deník Sport s tím, že to nemyslel zle. Přiznal však, že situace doma byla poslední dobou napjatá a on navíc začal žárlit a podezřívat svou partnerku z nevěry se společným známým.

  „Můj kamarád, sponzor, tajně chodí s mojí ženou na večeře. Opakovaně. Shání jí bydlení, aniž bych o tom věděl, aby se ode mě mohla odstěhovat. A financuje jí to. Našel jsem prsteny a ona nepopírá, že je má od něj. A já neznám cizího chlapa, který by jen tak dával cizí partnerce stotisícové dary,“ zamyslel se pro Sport známý bojovník.

  „Když jsem je viděl spolu v kavárně, na místě jsem to neřešil, abych nedělal scény na veřejnosti. Odjel jsem, počkal jsem na ni doma, kde byla ještě uklízečka, a ptal jsem se, kde byla. A ona mi řekla, že u doktora. Pak jsem jel za ním a on mi řekl, že byl na pracovní schůzce. Řekl jsem mu, že vím, že byl s Lelou, a on to pak přiznal,“ překvapil Vémola, který se proměnil v amatérského, ale o to zapálenějšího detektiva.

  Lela Ceterová přijela k Vémolandu v doprovodu policie. Za doprovodu mužů zákona také vešla dovnitř.

  „Zašlo to daleko. Nevím, kam ona teď půjde, když on jí to nebude financovat. Ať Lela klidně zůstane tady v domě. Byl bych rád, kdyby tady s dětmi zůstala. Nemusím si jí ani všímat, dům je dost velký. Nevyhazuju ji. Nechci, aby odešla,“ doplnil s tím, že je s dětmi naopak vítaná a může přijet i s maminkou.

  Těžko říct, jestli ho jeho láska a matka dvou dětí nakonec vezme zase na milost...

  Vémola každopádně v rozhovoru několikrát popřel, že by na Ceterovou ve slabé chvilce vztáhl ruku.

  „Já ji nenapadl. Lela se prostě bála, že budu mluvit, a začala rozjíždět story, že jsem nevěrný já. Proto jsem to zveřejnil, protože to chtěli otočit proti mně. Dal jsem facku jen jemu, za to, co udělal. A oni začali útočit na mě,“ zopakoval známý bijec, který však nechal bez komentáře slova své partnerky o jeho nevěrách, spanilých jízdách s kumpány i výkyvech nálad a agresivitě.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

  Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

  Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

  Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

  Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

  Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz