Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vémolovi v romantickém ráji: Snídaně s žirafami, sexy opalovačka i náročný výšlap na horu!

  Karlos a Lela si užívají v romantickém ráji. | foto: Instagram

  Ještě nedávno Karlos Vémola dával rozhovory z nemocničního lůžka a tvrdil, že utekl hrobníkovi z lopaty. Dnes už se ale zdá, že je Terminátor opět plný sil! S manželkou Lelou (33) vyrazil na luxusní dovolenou na romantický ostrov Mauricius. Zatímco slovenská sexbomba si užívá odpočinku a opaluje se na pláži, populární MMA zápasník se pochlubil, že podstoupil výšlap na tamní horu, a došlo i na krmení zvěře.

  Koncem loňského roku měl Karlos Vémola změřit síly se svým odvěkým rivalem a aktuálním králem střední váhy Oktagonu Patrikem Kinclem. Titulový zápas byl ale na poslední chvíli zrušen, Vémola totiž kvůli silnému zánětu ležel více než dva týdny v nemocnici a údajně byl jeho stav velmi vážný.

  I tak ale Vémola do špitálu pozval novináře a velmi dramaticky jim vyprávěl o tom, jak se právě cítí.

  „Po týdnu za mnou přišel pan profesor Kolář, řekl, že tady se mnou v úterý zůstal celý večer. Že by to devět lidí z deseti nedalo… Že mám tuhý kořínek a chtěl jsem tu být,“ povídal Vémola ve videorozhovoru pro server iSport.cz.

  Vážnost Vémolova zranění potvrdil i šéf organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný. Podle něj si populární zápasník prošel smrtí.

  „Byl ve stavu, který se těžko popisuje v angličtině, ale prostě to bylo tak, že by měl být v podstatě mrtvý. Některé jeho hodnoty byly daleko od normálního života. Je to Terminátor, teď už je to oficiální,“ řekl Novotný v pořadu Oktagon Hype, který vyšel 21. prosince, ale pravděpodobně vznikal v době, kdy byl ještě Vémola ještě v nemocnici.

  Nejenom mezi fanoušky bojových sportů se ale velmi rychle začal množit názor, že Vémolův stav nebyl tak vážný. Důvodem byl fakt, že Karlos okamžitě po propuštění z nemocnice začal řádit jako před hospitalizací.

  „Dobrý den, prosím vás, jak jste to udělal. Devět z deseti lidí by v tak těžkém stavu zemřelo. V čem je to kouzlo, že jste se tak rychle uzdravil na smrtelné posteli?“ dělal si nedávno z Vémoly legraci jeden z diskutérů na sociálních sítích.

  Lela se slunila na pláži, Karlos lezl na horu

  Vémolu ale tato kritika očividně vůbec nezajímá. MMA bijec před pár dny vyrazil na luxusní dovolenou s manželkou Lelou na romantický ostrov Mauricius.

  Karlos Vémola a jeho Lela: Romantika v ráji!

  V dovolenkovém ráji si oba naplno užívají. Je ale vidět, že každý je trochu jiný typ turisty. Zatímco slovenská sexbomba na Instagramu sdílí fotky, jak se opaluje na pláži a provokuje svou sexy postavou, Vémola přidal krátká videa a snímky z výšlapu na tamní horu Le Morne.

  „Cesta na vrchol není nikdy jednoduchá,“ vzkazuje z dovolenkového ráje vysmátý Vémola. „Nebudu lhát, nahoru to bylo náročné, ale dolů, to nebude prdel,“ směje se ve videu hvězda Oktagonu.

  Karlos a Lela řádí na dovolené

  Nudné krmení lvů a narážka na udání i policejní razii

  Cestu z hory dolů naštěstí Vémola zvládl a se svou ženu vyrazili ještě za dobrodružstvím do místní zoo, kde manželé nakrmili lvy a ráno společně snídali u výběhu žiraf.

  Karlos a Lela snídají se žirafami

  „Trochu nuda oproti tomu, jak je krmíme doma. Vykastrovaný lev, chudák, je mi ho líto,“ říká na nahrávce Vémola, který se poté mazlil i se želvou.

  Lela Vémola krmí divou zvěř.

  V jednom z videí si Vémola nejspíše dělal legraci z nedávné kauzy, kdy Karlosův dům prohledávala policie kvůli podezření z nezákonného chovu cizokrajných zvířat.

  „Mámo, ne že ji někam propašuješ, nebo na tebe zase vlítnou,“ volá na Lelu její miláček Vémola.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:59 úterý 9. května 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   71
  • Super
   10
  • Haha
   6
  • Cože
   6
  • Tvl
   3
  • Sladký
   2