Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vémola naštval fanoušky hrátkami se zvěří, pak poslal vzkaz z nemocnice: Brzy mě pustí

  Karlos Vémola (37) na svém instagramovém profilu sdílel video z Vémolandu, jak krmí svou divou zvěř. Mnozí okamžitě začali spekulovat o tom, že se známý MMA bijec vrátil zpět domů z nemocnice. To ale obávaný ranař, který měl na konci roku bojovat s rivalem Patrikem Kinclem (33), rychle vyvrátil!

  Třicátého prosince se měl v pražské O2 aréně uskutečnit zápas mezi velkými rivaly českého MMA Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou. Expres minulý týden jako první informoval, že dlouho očekávaný souboj o krále střední váhy je na poslední chvíli zrušen kvůli zdravotnímu stavu druhého jmenovaného.

  Populární Terminátor byl se silným zánětem hospitalizován v Motole, kde ho navštívila manželka Lela s dětmi. Před pár dny z nemocničního lůžka Karlos poskytl rozhovor novináři z iSport.cz Ondřeji Němcovi, jemuž detailně popsal svůj zdravotní stav a naznačil, že mu šlo o život.

  „Po týdnu za mnou přišel pan profesor Kolář, řekl, že tady se mnou v úterý zůstal celý večer. Že by to devět lidí z deseti nedalo… Že mám tuhý kořínek a chtěl jsem tu být,“ uvedl Vémola, který tvrdil, že několik dní nebyl ani schopen chodit a byl odkázán na invalidní vozík.

  Karlos Vémola byl zhruba dva týdny v nemocnici.

  Ve videorozhovoru Karlos působil, že mu dělá velký problém i samotné mluvení. Každou chvíli se zhluboka nadechoval a zavíral oči, jako by měl omdlít. Vémola mimo jiné uvedl, že v nemocnici ještě nějakou dobu pobude.

  Na svém instagramovém profilu nyní MMA bijec zveřejnil příspěvky z Vémolandu. Na nahrávkách Karlos krmí svou divou zvěř a mazlí se s lvicí.

  Karlos Vémola

  Mnozí nabyli dojmu, že jde o aktuální videa znázorňující Vémolův návrat domů.

  Karlos Vémola

  Fanoušci o Vémolovi: Trapná komedie, děláš z Kincla de*ila!

  Většina fanoušků proto Karlose na sociálních sítích začala podezírat z toho, že ve výše zmíněném rozhovoru sehrál pěkné divadlo a jeho zdravotní stav nebyl tak vážný.

  „Když už měl tak smrtelný zánět ruky, nevím, jestli bych po sobě nechal skákat lva,“ píše na facebookové stránce MMA jistý Dominik, který tvrdí, že je jinak Karlosův fanoušek.

  „Tak když už je mu líp, mohl by nastoupit (do zápasu s Kinclem, pozn. red.). Říkal, že nastoupí, i kdyby měl chcípnout,“ přidává se diskutér Patrik, který připomíná nedávné Vémolovo tvrzení.

  „Celé to z Vémolovy strany byla jedna obrovská a trapná komedie,“ myslí si fanoušek Petr.

  Najdou se ale i tací, kteří litují Patrika Kincla, jenž se dlouhé měsíce usilovně připravoval na svou životní bitvu a nyní musí sledovat, jak si „vážně zraněný“ Vémola doma zvesela hraje se zvířaty.

  „Upřímně je mi Patrika líto. Karel z něho dělá de*ila, kdyby na tom byl tak moc špatně, nedělá takové blbosti s mazlíčky. Škoda slov,“ kritizuje Vémolu fanynka bojových sportů Eliška.

  Vémola: Jsem stále v nemocnici, zvířata mi ale chybí

  Netrvalo dlouho a Vémola se k vlně hejtů vyjádřil. Skrz instagramový profil Fightlive.cz poslal do světa krátký videovzkaz z nemocnice, v němž tvrdí, že jsou nahrávky na Instagramu staré.

  „Zdravím ještě pořád z motolské nemocnice. Pokud se nic nezmění, ve středu mě pustí domů,“ řekl Karlos ve videu.

  „Když si dám tyhle krásné chvíle na Instagram, neznamená to, že někde vesele krmím zvířata, ale to, že mi chybí a těším se na to, až s nimi budu zpátky doma,“ dodal Vémola.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 17:19 úterý 11. dubna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   61
  • Haha
   11
  • Super
   8
  • Sladký
   8
  • Tvl
   7
  • Cože
   5