Karlosi, tohle je ozdravný pobyt? Slováci se na Vémolu a Lelu zlobí kvůli wellness radovánkám

27. ledna 2021
Chtěli se vrátit do Dubaje, kde si nedávno plnými doušky užívali, že jsou zase spolu. Místo vysněné dovolené ve městě šejků se ale museli spokojit s krátkým wellness pobytem u našich sousedů. MMA zápasník Karlos Vémola (35) vyrazil se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (31) do slovenských lázní. Někteří fanoušci se podivují nad tím, jak se slavný pár během nouzového stavu do luxusního ráje relaxu dostal. Obešel snad Karlos s Lelou vládní nařízení?

„Naše dovolená v Dubaji se neuskutečnila chybou agentury a z letiště jsme odcházeli smutní všichni domů,“ svěřila se na Instagramu Lela Ceterová. Ani ona, ani Karlos však dlouho nesmutnili, protože vyrazili na Slovensko do tamního luxusního lázeňského resortu s vnitřními a venkovními termály.

„Příjemná atmosféra celé naší rodině vyčarovala úsměv na tváři,“ vzkázala všem fanouškům Lela, jež do termálů vyrazila nejenom s Karlosem, ale i s jeho synem a nevlastní dcerou, které má zápasník z předchozích vztahů.

„Perličková koupel je úžasná forma masáže aplikovaná na celé tělo pomocí vzduchových bublinek. Velký relax pro mě, můj muž mi během koupele dělal společnost,“ pochvalovala si Lela.

Lela ukázala sexy plavky.

V bazénu si také zablbla se svou krásnou kamarádkou Nikol. „Do Prahy přijedeme o tři kila těžší,“ žertovala Ceterová. 

Lela se svou kamarádkou v lázních

Ne všichni se ale tak moc smáli. Dovolená Lely a Karlose na Slovensku během nouzového stavu totiž přišla některým Slovákům podezřelá a na sociální síti se zamilovaného páru ptali, jak se do resortu dostali, když jsou jinak všechna wellness centra zavřená.

„Jak jste se dostali do wellness, když je lockdown?“ ptá se Karlose a Lely jeden z mnoha udivených fanoušků. Odpověď ale – stejně jako ostatní – nedostal.

Karlos a Lela si užívali na Slovensku.

Karlos to uhrál na ozdravný pobyt?

Někteří mají ten pocit, že Karlos Vémola využil toho, že je profesionální sportovec, a Lelu i svou rodinu oficiálně vzal na ozdravný pobyt, který je jako jediný povolený.

Na webu luxusního lázeňského resortu se píše, že služby tam v současné době mohou využít jen ti, kteří trpí nervovými chorobami, mají problémy pohybového aparátu či nemoci z povolání.

„Pro návštěvníky s doporučením od lékaře jsou lázně otevřené,“ píše se na oficiálních stránkách.

Lela a Karlos vyrazili do slovenských lázní.

Sehnat potvrzení od lékaře pro Karlose jistě nebyl problém. Stále se totiž zotavuje po náročném pětikolovém zápase s Alexem Lohorém, jehož 30. prosince porazil na body a stal se šampionem organizace Oktagon MMA ve střední váze.

Vémola po tomto zápase jasně avizoval, že si dá od zápasení menší pauzu, protože po dvou shazováních v krátkém sledu musí dát tělu trochu odpočinek. 

Nejspíše i z toho důvodu vyjel načerpat nové síly do lázeňského hotelu. Z fotografií na sociální síti to ale na ozdravný pobyt příliš nevypadá.

Karlose pobavila nahá socha.

Vémolu chce připravit o pás mladý Slovák

Očekává se, že v rozmezí března až května se ovšem Vémola do klece vrátí v plné formě a jeho soupeřem bude Slovák Milan Ďatelinka, současná jednička střední váhy Oktagonu.

„Je si až moc jistý. Ať nečeká zápas jako s Mikuláškem nebo nevím kým. Nejdu se tam jen tak zúčastnit nebo zviditelnit, ale jdu ho porazit. Mám motivaci jako nikdy předtím. Jsem nastavený tak, že buď odejdu s titulem, anebo mě odnesou nohama napřed,“ řekl Ďatelinka pro server Šport.sk.

Vémola se ale samozřejmě považuje za favorita, a dokonce nedávno naznačil, že podle něj by Ďatelinka měl na takto velký zápas ještě nabrat potřebné zkušenosti.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:44 čtvrtek 27. května 2021. Anketa je uzavřena.

  • 57
  • 22
  • 18
  • 11
  • 11
  • 7
Komentáře