jít naiDNES.cz

Šaty bělejší než chrup! Vémola byl na Oktagonu za frajera. Krize s Lelou zažehnána?

Karlos Vémola byl na galavečeru za hvězdu. | foto: Instagram

V oktagonu vypadá jako zvíře, mimo klec je ale Karlos Vémola (34) rád za elegána! Na posledním galavečeru organizace Oktagon MMA se ukázal s těhotnou partnerkou Lelou Ceterovou (30). Jejich oděvy byly bělejší než Vémolovy pověstně vybělené zuby! Navíc slavný pár působil nadmíru spokojeně. Je tedy jejich nedávná krize definitivně zažehnána?

I přestože na sobotním galavečeru Vémola nezápasil, coby největší hvězda organizace Oktagon MMA nemohl chybět v hledišti. A opět byl nepřehlédnutelný!

Na jeho extrémně zářivý chrup už si lidé zvykli, tentokrát ale Karlosovi ještě více než zuby zářil jeho oblek. 

O Vémolovi se ví, že si potrpí na kvalitní oblečení. Dlouhodobě spolupracuje například s pražským luxusním butikem, kde si nechává šít obleky na míru. Jeden vyjde i třeba na 70 tisíc korun! 

Bílá je jejich oblíbená barva.

Bílá je jejich oblíbená barva.

Vémolu na galavečeru pochopitelně doprovodila jeho těhotná partnerka Lela Ceterová. Ta byla také celá v bílém a pochlubila se rostoucím bříškem.

Lela už bříško neschová.

Lela už bříško neschová.

Lela: Nevěra? Jen nafouknutá bublina!

Není tomu dlouho, co se v Česku psalo a mluvilo o krizi, která měla otřást vztahem Karlose a Lely. Spekulovalo se o údajné Karlosově nevěře.

Na galavečeru se ale silikonová sexbomba a uznávaný bojovník k sobě měli jako dvě hrdličky a zdá se, že jestli nějaká krize byla, je nejspíše definitivně zažehnána.

„Byla to jen nafouklá bublina, vše je v pořádku. Fungujeme spolu jako pár, žijeme spolu v jedné domácnosti, chodíme spolu do společnosti a plánujeme rodinu, takže za mě je všechno ok,“ sdělila Lela nově pro iDNES.cz.

V srpnu deník Blesk uvedl, že se Karlos Vémola až podezřele často objevuje po boku jiné silikonové krásky, jisté Kristhin Gómez (38), která na svém Instagramu uvádí, že žije ve Španělsku.

Lela poté na svém Instagramu napsala něco, co vypadalo jako drsný vzkaz pro Kristhin. „Rodina je jen jedna. A tu ti ku*va nedá,“ objevilo se na jejím profilu v instastories.

„Mnoho lidí se mě ptá, co se stalo. Moje odpověď zní, že pravda jednou vyjde na povrch,“ dodala vnadná Slovenka.

Později Lela sdělila, že šlo o pouhý příspěvek k zamyšlení a nikomu konkrétnímu svůj status neadresovala. Údajnou nevěru popřel poté i Vémola.

„To člověk nemůže mít známé? Kristhin znám deset let, ještě z dob, kdy žila v Londýně. Dorazil jsem na její narozeniny a je z toho takové haló, a to jen proto, že má velká prsa a Lela vydala status na Instagramu,“ podivoval se Vémola, který se v současné době chystá na „zápas století“ se slovenským bijcem Attilou Véghem, který se uskuteční 9. listopadu v pražské O2 aréně.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře