jít naiDNES.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka (45) se teď čte časopis Forbes, a to ne jen tak pro nic za nic! Miliardář se díky vysokým částkám, kterými přispívá na veřejně prospěšné účely, dostal na obálku tohoto prestižního magazínu. Není divu, že jeho duchovní žena Lilia Khousnoutdinova (30) se do plátku okamžitě s chutí začetla a na otce své dcery Isabelly je patřičně pyšná.

Jako známému filantropovi se Karlu Janečkovi dostalo pocty a spolu s dalšími podílníky jeho finanční skupiny RSJ se dostal na obálku časopisu Forbes.

„S Václavem Dejčmarem a Liborem Winklerem jsme letos podpořili charitativní projekty sto miliony korun! Pomáhat ale může každý, často stačí i pár drobných,“ pyšní se Karel Janeček na sociálních sítích a vybízí také ostatní, aby podpořili dobrou věc, byť to nebudou miliony.

Do nového čísla časopisu se okamžitě začetla také Lilia Khousnoutdinova, která se momentálně hřeje na výsluní hlavní Janečkovy ženy. „Znám velké množství úspěšných lidí, ale málokdo vrací společnosti tak štědře jako tato trojice. I když možná jsem trochu zaujatá!“ dme se pýchou kněžka Lilia.

Je pravda, že tak tučnými částkami, které věnuje charitě, se může pyšnit jen málokdo a rozhodně by to Karel Janeček dělat nemusel. Vzhledem k jeho rozpočtu se na druhou stranu nejedná o moc vyšší částku, než jsou běžní občané zvyklí darovat potřebným. Což rozhodně jeho činy nesnižuje. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:17 9. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Super
  13
 • Tvl
  8
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
Komentáře