jít naiDNES.cz

Polibky na červeném koberci, smutek při odchodu. Proč Janeček nechal Lilii samotnou?

Karel Janeček s partnerkou nechali dítě u babičky a přijeli si užít párty ve Varech. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Miliardář Karel Janeček (45) s partnerkou Lilií Khousnoutdinovou (30) nemohli chybět na milionářské párty ve Varech, která se každoročně koná v těch nejpřepychovějších místech lázeňského města. Na červeném koberci byli samý úsměv, pusy nemohly chybět, až to vypadalo, jako by tu měli první rande. Odchod už ale nebyl tak zamilovaný jako jejich příchod...

Milovník žen Karel Janeček si nemohl nechat ujít příležitost, aby se předvedl na červeném koberci na párty milionářů, kde šampaňské teklo proudem a pod vybranými lahůdkami se prohýbaly stoly.

Chtěl také všem demonstrovat lásku ke své kněžce Lilii Khousnoutdinové. Líbačka nemohla chybět, spokojené úsměvy a něžné dotyky byly na celovečerním programu. Užívali si, že konečně někam vyrazili bez malé dcerky.

„Dcera je u mých rodičů, vlastně u babičky, je tam i prababička, perou se o to, kdo bude hlídat. Ale bude tam jen jednu noc, pak si ji zase vyzvedáváme, takže není ani čas na to, aby se nám stýskalo,“ rozpovídal se Janeček pro Expres.

Jeho partnerka Lilia vypadala velmi spokojeně, užívala si tu pozornost a všem ukazovala, kdo je ta hlavní žena po Karlově boku. Dost si ho hlídala.

Na večírku se od sebe nehnuly na krok.

Na večírku se od sebe nehnuli na krok.

Pak ale přišla studená sprcha. Janeček se z párty vypařil a nechal svou partnerku před vchodem čekat dlouhých patnáct minut. Chudák Lilia nevěděla, co má dělat, pořád si hrála s telefonem a netrpělivě někam volala.

Nakonec Karel v červeném ferrari dorazil a vyzvedl svou lásku, která už byla dost unavená a smutná. Snad jí to miliardář vynahradil a noc byla vášnivá. 

Fotogalerie

Komentáře