Pondělí 20. března 2023, svátek má Světlana
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pařmen Janeček slavil vítězství generála Pavla: Trsal na Ondráčkovy hity, cigaretu mu připálil DJ Uwa

  Na sobotní večer si původně maloval úplně jiný program: vítěznou tiskovku. Jenže Ministerstvo vnitra miliardáře Karla Janečka do prezidentských voleb nepustilo, a tak musel vzít zavděk oslavami vítězství generála Petra Pavla, jehož ve druhém kole podporoval. Užil si je naplno. Janeček trsal na hity kamaráda Romana Ondráčka, na baru si zase zapálil se známým DJ Uwou.

  Oslava vítězství Petra Pavla se odehrála v baru One Club nedaleko Václaváku. Hlavní hvězdou byl zpěvák Roman Ondráček, který rozhýbal parket slavnými hity formace Těžkej Pokondr.

  Karel Janeček byl na večírku největší hvězdou. Ve druhém kole prezidentských voleb podporoval Petra Pavla, do baru tak šel v první řadě právě jeho vítězství slavit. A ukázal, že i matematický génius to umí pořádně rozjet!

  Roman Ondráček s Pavlem Karochem a Karlem Janečkem

  Miliardář vzal místo na gauči vedle bývalého fotbalisty a sporťáka ČT Pavla Karocha. Dobře se bavili, Karoch dokonce vytáhl kamarádovu masku.

  Dlouho ale Karel Janeček neposeděl. Po chvilce se vyrazil bavit na bar, kde se dal do řeči se známým DJ Uwou. Ten mu dokonce připálil cigaretu.

  Místo si byznysmen našel i na parketu, kde se pohupoval v rytmu hitů Romana Ondráčka. Chyběla mu sice taneční partnerka, protože manželka Lilia s ním do One Clubu nepřišla, po chvíli se ho ale ujal sám zpěvák. Janečka si vytáhl k sobě na pódium a zazpívali si spolu hit Vinetů z alba Vypusťte Krakena.

  „Pařili jsme do tří hodin do rána. Nejvíce to rozjel Karel Janeček, já, Sofie, Uwa, Václav Marhoul, Mirek Kolodziej a Pavel Karoch, který pak ještě namaloval Petru Pavlovi krásný obraz,“ prozradil Expresu Roman Ondráček.

  Karel Janeček se tak zřejmě dokázal přenést přes rozhodnutí Ministerstva vnitra, které mu neuznalo značnou část z padesáti tisíc sesbíraných občanských podpisů a do prezidentských voleb ho nepustilo, což považoval za křivdu.

  Janeček se pokoušel rozhodnutí zvrátit, podal odvolání a do poslední chvíle věřil, že o Pražský hrad zabojuje, o čemž svědčí i jeho doposud stojící billboardy.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Revma vzniká v plicích. Nyní došlo ke zlomu v léčbě, říká profesor Vencovský

  Premium Bolest, ztuhlost, otoky a deformace kloubů, především na rukou. Tak si většina lidí představuje revmatoidní artritidu,...

  Nový trik exekutorů: věřitel se za jednu korunu může hojit na dlužníkovi

  Premium Exekutoři a věřitelé našli způsob, jak zůstat s dlužníkem ve hře o splacení dluhu, i když podle zákona mají exekuci...

  V Česku neměl šanci, v cizině metastázy zmizely. Léčbu hradí pojišťovna

  Premium Na rakovinu prostaty umírá v Česku asi 1 500 mužů ročně. Když vyčerpají všechny metody léčby, nezbývá jim než čekat na...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 20. března 2023, svátek má Světlana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz