Žiju a je mi fajn! Gotta naštvaly lži o jeho smrti, na mrtvolu vypadá skvěle!

Karel Gott musí dokazovat, že je naživu. | foto: koláž

Internetem se už od víkendu a nejsilněji během dneška začala šířit zpráva o tom, že legendární zpěvák Karel Gott zemřel. Podle některých se tak mělo stát ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí a tím, kdo měl Mistrovo úmrtí potvrdit, byl jeden ze zaměstnanců nemocnice. Jenže jak se následně ukázalo, šlo o úmyslně vypuštěný hoax. Expresu to nejprve potvrdila zpěvákova mluvčí a samotný Gott posléze uklidnil fanoušky na Facebooku. „Rád bych se podíval do tváře té osobě, která mě dnes pohřbila zaživa,“ vzkázal.

Nejde bohužel zdaleka o první případ, kdy se začala veřejností šířit zpráva o smrti populárního zpěváka Karla Gotta. Tentokrát se ovšem každému musel zatajit dech, Gott totiž poslední dobou bojuje s opakovanými dýchacími problémy a musel dokonce zrušit i koncerty na dlouhou dobu dopředu.

Gott měl podle některých spekulantů, kteří zvěsti přiživovali, zemřít ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí. Právě tam byl kvůli dalšímu zánětu plic hospitalizován od poloviny předchozího týdne do neděle. Naštěstí se ukázalo, že jde skutečně jen o falešnou zprávu.

Expres nejprve kontaktoval mluvčí Karla Gotta Anetu Stolzovou. Ta fámy označila za čirý hyenismus.

„Jsme šokováni tím, že někdo může vypustit tak odpornou fámu. Je to hyenismus,“ řekla nám Stolzová, která nepochybně většinu dnešního odpoledne strávila s telefonem u ucha.

Karel Gott vzkázal, že je živ a zdráv.

Karel Gott vzkázal, že je živ a zdráv.

Posléze navíc všechny spekulace zažehnal i samotný Gott. Ten se fanouškům, kteří s napětím očekávali jakékoliv zprávy o jeho zdravotním stavu, ozval přes Facebook. A tomu, kdo fámu o jeho smrti vypustil, nechal ostrý vzkaz!

„Rád bych se podíval do tváře té osobě, která mě dnes pohřbila zaživa. Snad se u toho aspoň dobře pobavila. Pro ty, kteří se o mě bojí, vzkazuji: Mám se fajn,“ napsal Gott.

Zpěvák pak ještě dodatečně své fanoušky utvrdil v tom, že je zcela v pořádku. Na Facebooku zveřejnil svou zbrusu novou fotku, na níž vypadá víc než skvěle!

Karel Gott vzkázal svým fanouškům, že je v pořádku.

Karel Gott vzkázal svým fanouškům, že je v pořádku.

Jsem na horách a je mi fajn!

Jsem na horách a je mi fajn!

Navíc jeho kolegyně Ilona Csáková zveřejnila foto, kde si Karel užívá po boku své manželky Ivany zimní radovánky.

Fotogalerie

Komentáře