jít naiDNES.cz

Kde soudruzi z Hradu a vlády udělali chybu, rozčílil se Fenič nad Gottovým pohřbem. A přišla sprcha!

Fero Fenič se podivoval nad tím, jak skončilo rozloučení s Karlem Gottem (†80). V návalu vzteku ho přisoudil Hradu a vládě... | foto: Koláž Expres.cz

Režisér Feno Fenič (68) evidentně nemá českého prezidenta a vládu moc v oblibě. Jak jinak si vysvětlit jeho nedávné faux pas, kdy v souvislosti s posledním rozloučením s Karlem Gottem (†80) pořádně přešlápl.

Člověk nemusí sympatizovat s Milošem Zemanem ani s Andrejem Babišem a aktuálním složením vlády, když je ale chce kritizovat, je lepší si k tomu něco zjistit.

Přesně to neudělal a školácké chyby se dopustil známý režisér a duchovní otec mnoha úspěšných filmových a dokumentárních projektů Fero Fenič, který rýpanec do vlády a prezidenta postavil na posledním rozloučení s Karlem Gottem (†80), kde mimochodem ani sám nebyl.

„Státní pohřeb Karla Gotta vyvrcholil u smrdícího odpadkového kontejneru a špinavého neuklizeného dvorku krematoria v Motole, kde se s ním rodina rozloučila naposledy...,“ napsal na sociální síť rozčilený filmař, který si pak neodpustil políček Zemanovi a Babišovi. 

„Kde soudruzi z Hradu a vlády udělali chybičku?“ ptal se řečnicky Fenič, který zřejmě čekal, že ho za tento status budou všichni oslavovat a virtuálně mu potřásat rukou a plácat ho po ramenou. Nestalo se.

Naopak přišla studená sprcha.

„Fero, odkdy provoz krematoria, které patří pod hlavní město Praha, řídí Hrad nebo vláda? A to že reprodukuješ fotku těch hyen, které jdou za hranu slušnosti, už fakt nebudu komentovat...,“ reagoval Feničův známý, poslanec Petr Venhoda (ANO).

„Jak si vás vážím, pane Feniči, tak tohle mi přijde jako dost hloupý status,“ připojil se rozhořčený fanoušek známého režiséra, který si bohužel nezjistil informace.

S rozloučením v Motole už Hrad ani premiér, dokonce ani vláda, neměli nic do činění, to už bylo plně v režii rodiny slavného zpěváka.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat