jít naiDNES.cz

Poslední vystoupení? Karel Gott omámil svým zpěvem celý Žofín

Ačkoliv se v posledních dnech píše o jeho nalomeném zdraví, na sobotním plese Czech Top 100 si Karel Gott (79) doslova podmanil publikum. V momentě, kdy se v prostorách pražského Žofína chopil mikrofonu, jako by ožil, únava na slavíkovi nebyla téměř znát. Není divu, že všichni přítomní byli z vystoupení naprosto odvázaní.

Karel Gott vystoupil na sobotním plese Czech Top 100, který se konal na Žofíně. Ačkoliv se v poslední době mluví o tom, že ho trápí zdraví a jeho imunitní systém je velmi oslabený, dokonce mu lékaři nedoporučili zpívat, během jeho vystoupení za doprovodu orchestru Felixe Slováčka na slavíkovi nebyly patrné téměř žádné známky únavy.

Místy se sice zdálo, že se náš rekordní slavík zadýchával, na druhou stranu udýchat vystoupení mají mnohdy problém i mladí lidé, natož zpěváci v jeho věku!

Jakmile Karel Gott začal zpívat, vlila se mu nová krev do žil a rozjel to jako za starých časů! Není divu, že přítomní byli z jeho vystoupení unesení, což Mistrovi dávali patřičně najevo.

V posledních dnech se spekuluje o tom, že zdravotní stav Karla Gotta se zřejmě zhoršuje, když musel zrušit koncert v O2 aréně, který se měl konat na počest jeho osmdesátých narozenin. Mluví se o tom, že má velmi oslabenou imunitu, a tak ho trápí nemoci častěji, zejména onemocnění dýchacích cest.

Jak je ale vidět, zpěv je pro Karla Gotta skutečně životní náplní a vášní, která mu dodává energii. Jinak si nelze vysvětlit, že v momentě, kdy začne zpívat, všechny neduhy jsou v tu ránu pryč.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:09 20. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  82
 • Trapas
  25
 • Cože
  11
 • Tvl
  11
 • Haha
  9
 • Sladký
  5
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat