jít naiDNES.cz

Stará křivda mezi vokalistkami Karla Gotta: Zelenková měla vyštípat sexy kolegyně!

Naposledy, kdy si zpěvačky s Karlem zazpívaly. | foto: Profimedia.cz

Kolem slavného zpěváka Karla Gotta (79) se odjakživa točila spousta hudebníků, ale o to více ještě žen. Jen tři slečny měly k „božskému Kájovi“ blízko jako žádné jiné. Známé trio, které Gottovi zpívalo vokály a pak se dostalo i do popředí, se záhadně rozpadlo. A jedna z členek z toho viní zpěvačku Jitku Zelenkovou (69)! Co se mezi nimi stalo?

Nebylo tomu vždycky, aby kolem Karla Gotta byla jen pohoda, láska a mír. To zažilo i jeho slavné trio, v němž zpívaly sexy zpěvačky Jitka Zelenková, Vlasta Kahovcová (75) a Jarmila Gerlová (75).

Holky se mezi sebou bavily, chodily na večírky, točily se kolem nich slavní zpěváci i muzikanti. Přece jen však mezi nimi měla panovat soutěživá nálada, především co se týkalo Jitky. Alespoň to tak vidí Jarmila Gerlová.

„Já ji klidně nechávala zpívat s tím, ať nás ale taky nechá jako trio. Jenže ona mi jednou řekla: Já vždycky budu stát krok před tebou,“ prozradila Magazínu MF Dnes Gerlová, na níž je poznat, že na tu zášť ještě nezapomněla. 

Jednou ale přišel osudový okamžik, který Gerlovou přesvědčil o tom, že je Zelenková z tria vyštípala bez mrknutí oka.

Narozdíl o Gerlové se Kahovcová i nadále baví s Jitkou Zelenkovou.

Na rozdíl od Gerlové se Kahovcová i nadále baví s Jitkou Zelenkovou.

„Můj druhý muž bydlel v Praze na Vinohradech. Jednou jsem vyšla z domu a koukám, že v ulici stojí Jitka s autem. A říká mi: Zavolej okamžitě doktora Zitka, trio je rozpuštěný. Čau! Zitko byl Karlův sekretář,“ vysvětluje Jarmila, která dodnes společně s Kahovcovou netuší, co se vůbec stalo. 

Vlasta Kahovcová z toho ale neviní Jitku Zelenkovou, spíše si myslí, že možná za tím vyhazovem stál i sám Karel se svým týmem.

Naposledy, kdy si s Karlem zazpívaly.

Naposledy, kdy si zpěvačky s Karlem Gottem zazpívaly.

„Vysvětluju si to tak, že Karel byl možná trochu zaskočen tím, že naše trio začalo být docela populární, lidi si nás tři ženské fotili a mně se pak zdálo, že si najednou začal stoupat před nás. Ale je to jen můj pocit, rozhodně si nechci stěžovat,“ dodala Kahovcová, která by ráda Karla ještě viděla, ale od dob slavné éry se jí to pořádně nepoštěstilo.

Jitka Zelenková na nařčení zatím nic neodpovídá, možná se tomu jen směje, jaké věci se po tolika dlouhých letech vytahují. Jako jediná z nich zůstala u zpívání a dodnes jsou její koncerty vyprodané.  

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat